Reklama

Kto zagra młodą Carrie Bradhsaw?

Telewidzowie znowu będą mogli śledzić perypetie Carrie Bradshaw, głównej bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Na pewno zaskoczy inny wizerunek Carrie, ponieważ nowy serial "The Carrie Diaries" przedstawi ją jako nastolatkę. Tylko kto zagra tę kultową postać?

Amerykańska stacja CW, która nadaje na swojej antenie takie hity jak "Gossip Girl", "90210" (kontynuacja bardzo popularne również w Polsce "Beverly Hills 90210") czy "One Tree Hill" zamówiła już odcinek pilotażowy nowego serialu.

Reklama

"The Carrie Diaries" ("Dzienniki Carrie") oparte są na książce Candace Bushnell o tym samym tytule i przeniosą fanów "Seksu w wielkim mieście" w latach 80., kiedy Carrie była jeszcze uczennicą liceum w New England. Należy się więc spodziewać, że nie będzie na co dzień paradować w butach Manolo Blahnika, Jimmy'ego Choo czy Christiana Louboutina - modowych akcentach, które tak bardzo przyczyniły się do popularności "Seksu w wielkim mieście".

Za nowy serial odpowiadają producenci "Gossip Girl" Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz scenarzystka "Seksu" Amy Harris.

Natomiast nic jeszcze oficjalnie nie wiadomo na temat aktorki, która miałaby się wcielić w młodą Carrie. W plotkach wymienia się: Blake Lively, Elizabeth Olsen i Selenę Gomez. Na pewno rywalizacja o tę rolę będzie zacięta, bo która z młodych aktorek nie chciałaby zyskać choć trochę sławy, która stała się udziałem Sarah Jessiki Parker - aktorki, która w tę postać wcieliła się nie tylko w popularnym serialu, ale także dwóch filmach pełnometrażowych?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje