Reklama

Kto uratuje Kammela?

Tomasz Kammel postanowił zatrudnić specjalistę, który "uratuje" jego nadszarpnięty wizerunek. Prezenter stracił pracę w TVP z powodu afery finansowej, w którą uwikłał się ze swoją partnerką Katarzyną Niezgodą.

Nowy wizerunek Kammela ma wykreować Przemysław Nieużyła - donosi "Fakt".

Reklama

To ceniony fachowiec od PR i właściciel firmy, która "w innowacyjny sposób zajmuje się kreowaniem lub odbudowaniem wizerunku firmy lub osoby".

Nieużyła nie potwierdza ani nie zaprzecza tym informacjom. Sam jednak reklamuje swe umiejętności w jednoznaczny sposób: "Żyjemy w świecie który nakręcają mass media. W związku z tym nie dobrze być z nimi na bakier. Przemysław Nieużyła upewni się że Państwa imię jest wypowiadane z pozytywnym wydźwiękiem".

To dla Tomasza Kammela bezcenna obietnica. Tym bardziej, że po zwolnieniu z TVP, stracił miesięczne wynagrodzenie, które sięgało podobno aż 60 tysięcy złotych.

"Fakt" twierdzi, że prace nad ratowaniem wizerunku prezentera są bardzo zaawansowane. Powstaje jednak pytanie, czy jest jeszcze szansa, aby specjalista od PR pomógł odzyskać Kammelowi dobre imię?

Czy prezenter ma szansę wrócić do telewizyjnej pierwszej ligi?

INTERIA.PL/Dziennik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | prezenter | TVP | przemysław | wizerunek | kto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje