Reklama

"Kto poślubi mojego syna": Ruszyły zdjęcia!

Telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do pierwszej polskiej edycji reality show "Kto poślubi mojego syna". Produkcji pokazywanej z ogromnym sukcesem w trzynastu krajach na świecie, teraz przyszedł czas na Polskę.

W maju stacja TVN ogłosiła, że do nowego programu poszukuje przebojowych mężczyzn w wieku od 25 do 35 lat, którzy nie mają życiowych partnerek. Co ważne, muszą to być kandydaci, którzy cały czas mieszkają z rodzicami i mają sympatyczne mamy.

Reklama

Wybrano już uczestników show i właśnie rozpoczęły się zdjęcia do programu.

Podczas trwania programu czterech kawalerów będzie szukać żony wśród kobiet, które również nie odnalazły jeszcze drugiej połówki. Nie obejdzie się jednak bez pomocy i interwencji matek, które często mają własne wyobrażenie o idealnej synowej...

W każdym odcinku kawalerowie i ich matki spędzą czas z kandydatkami, starając się z grona dziesięciu znaleźć tę jedyną. Dziewczyny będą musiały przekonać do siebie nie tylko syna, ale też jego mamę.

Finalnie każdy uczestnik wybierze jedną partnerkę. Czy odważy się wręczyć jej zaręczynowy pierścionek? W końcu zamiana ukochanej mamy na żonę to poważny krok...

Ze względu na swój charakter - reality - program jest realizowany w wielu miejscach na terenie Polski. Program prowadzi dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada firma EarlGrey. Program trafi na antenę TVN jesienią tego roku.

Czytaj również:
Jastrzębska poprowadzi show "Kto poślubi mojego syna"
Kto poślubi mojego syna": Nowy program TVN

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje