Reklama

Kto odpadnie z "Tańca z gwiazdami"?

W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" rywalizowali celebryci płci męskiej, już za tydzień w tańcu zmierzą się znane kobiety.

Po stronie gwiazd płci żeńskiej będzie można podziwiać między innymi piosenkarkę Edytę Górniak, tyczkarkę Monikę Pyrek, oraz polską Supernianię - Dorotę Zawadzką. O zwycięstwo wśród mężczyzn zawalczą między innymi Paweł Staliński, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.

Reklama

W pierwszym odcinku z tanecznego show odpali Maciej Jachowski, znany z serialu "M jak miłość" i Janja Lesar.

Bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo dają Edycie Górniak i Patricii Kazadi, nie wierzą natomiast w Annę Kalatę i Marię Niklińską.

- Typowanie zwycięstwa lub porażki tańczących gwiazd cieszy się niebywałym zainteresowaniem już od kilku edycji. Co ciekawe, w zabawie biorą udział nie tylko mężczyźni, ale obstawiają również kobiety - ocenia Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport (STS). Klienci zaznaczają, że postawienie na Andrzeja Gołotę w innej sytuacji niż mecz bokserski będzie dla nich ciekawym doświadczeniem - dodaje.

Faworytkami tanecznego show są na razie Edyta Górniak i Patricia Kazadi. Kurs na ich odpadnięcie z najbliższego odcinka wynosi 10. Przykładowo, stawiając 100 zł na przegraną którejś z polskich piosenkarek, można wygrać 880 zł.

- Kwestia przejścia do kolejnego etapu w "Tańcu z gwiazdami" często uzależniona jest od popularności danej osoby, a nie od jej rzeczywistych umiejętności tanecznych. Zdarzały się jednak niespodzianki, co sprawia, że zakłady na ten program są emocjonującą zabawą - mówi Juroszek.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | tańce | kto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje