Reklama

Kto kryje się po drugiej stronie monitora?

Dzisiaj nikogo już nie dziwią znajomości zawierane przez internet. Nieświadomi niczego otwieramy się przed nieznanymi osobami. Często zaufanie, jakim je darzymy, okazuje się zgubne. "W sieci kłamstw" to nowy program dokumentalny na kanale ID, ukazujący mroczną stronę relacji zawartych za pośrednictwem komputera.

Premiera programu w sobotę, 10 maja, na kanale ID.

Reklama

W sieci aż roi się od osób, których intencją wcale nie jest znalezienie przyjaciela na długie lata. Często ich zamiary są zgoła inne.

Przekonała się o tym m.in. Jennifer Clark, która postanowiła poszukać swojej drugiej połówki na jednym z portali randkowych. Poznała tam czarującego Ray'a, który od razu przypadł jej do gustu. Sprawy potoczyły się niezwykle szybko i nim się obejrzała, zamieszkali razem w jej domu. Życie nigdy nie wydawało się piękniejsze... aż do momentu, w którym "książę z bajki" wyczyścił konto bankowe swojej ukochanej.

Nie zawsze jednak wirtualne znajomości kończą się jedynie czystką na koncie. Czasem obrót sytuacji jest o wiele gorszy. Tak było chociażby w przypadku 13-letniej Kacie Woody. Pewnego dnia dziewczynka po prostu zniknęła z domu. Rozpoczęły się poszukiwania i już po krótkim śledztwie było wiadomo, że poznała w sieci 17-letniego chłopaka, który zaproponował spotkanie. Jak się później okazało, sympatyczny znajomy poznany w sieci był o wiele starszy i wcale nie miał wobec Kacie dobrych zamiarów.

Równie źle skończyło się też spotkanie 16-letniego Johna Katehis z popularnym dziennikarzem radiowym, George'em Weberem. Feralnego dnia ciało jednego z nich zostało znalezione z 50 śmiertelnymi ranami kłutymi... Kim była ofiara? Kto okazał się sprawcą? Kulisy jednego z najgłośniejszych morderstw ostatnich lat i wiele innych mrożących krew w żyłach historii już niebawem na kanale ID.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje