Reklama

Książkiewicz już nie zatańczy

Weronika Książkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami" z powodów zdrowotnych. W niedzielę, 8 marca obejrzeliśmy pierwszy odcinek dziewiątej edycji show.

Choć na razie nie odpadła żadna para, to publiczności najbardziej podobała się Dorota Gardias - Skóra i Andrej Mosejcuk w walcu angielskim. Pogodynka z TVN-u dostała 34 punkty.

Reklama

Z kolei jury najbardziej doceniła parę nr 12. Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska za walca do piosenki "Without you" zdobyli 35 punktów. Ich tańcem zachwycała się Beata Tyszkiewicz, która dała im w końcu maksymalną notę 10 punktów.

Jak się okazało, szczęśliwszy dla gwiazd okazał się walc niż cza-cza. Marcin Chochlew z "Na Wspólnej" z Janją Lesar i modelka Francys Barraza Sudnicka z Łukaszem Czarneckim nie poczuli latynoskich rytmów i znaleźli się na ostatnich pozycjach z 20 punktami na koncie.

Z walki o główną nagrodę wycofała się Weronika Książkiewicz. Jeszcze przed swoim tańcem, który był pierwszy w tym odcinku, stwierdziła:

"Są w życiu chwile, kiedy los planuje za nas. W moim życiu taka chwila właśnie nadeszła, w związku z tym muszę zrezygnować z udziału w programie".

Książkiewicz zatańczyła jeszcze z Rafałem Maserakiem cza-czę do piosenki z "American Pie". Podobno pozwolił jej na to lekarz. Z kolei w swoim komentarzu do tańca Książkiewicz i Maseraka Iwona Szymańska-Pavlović ujawniła jedynie, że chodzi o bliżej nieokreśloną chorobę.

Program rozpoczęło paso doble w wykonaniu Ewy Szabatin, Marcina Olszewskiego, Moniki Grzelak, Przemka Wereszczyńskiego, Kasi Vu Manh, Krystiana Radziejowskiego, Sylwii Maczek, Pawła Rymarczyka, Doroty Thomas, Konrada Dąbskiego i Ani Bosak, które pojawia się w filmie "Kochaj i tańcz". Mateusz Damięcki i Izabella Miko byli gośćmi programu i obserwowali zmagania tancerzy z widowni.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz | 8 marca | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje