Reklama

Krzysztof Ibisz: Po prostu słucham

Krzysztof Ibisz wraz z Anną Zajdler-Ibisz prowadzi magazyn "Studio Weekend". Byli małżonkowie świetnie dogadują się ze sobą nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym

"Super TV": Ma pan świetny kontakt z kobietami, zwłaszcza tymi bliskimi. Obecnie tworzy niecodzienny duet z byłą żoną w "Studiu Weekend"...

Reklama

Krzysztof Ibisz: - Dobrze nam się pracuje i lubimy się. Zawsze gdy spotykamy się prywatnie, dyskutujemy o tym, co się dzieje w świecie. O ekonomii, gwiazdach, polityce, trendach. To się przełożyło na program, który prowadzimy.

Jak wam się to udało?

- Kiedy para się rozstaje, przeważnie nie pała do siebie sympatią. Gdy ludzie mają dzieci, to po rozstaniu powinni odrzucić to, co między nimi się dzieje negatywnego. Nie wolno włączać w to dziecka. Ono musi wiedzieć, że jest kochane przez oboje rodziców, a oni się szanują. Bo mały człowiek jest najważniejszy. Ważniejszy od nas.

W Polsat Café oglądamy 2. sezon pana programu "Zrozumieć kobietę". Wie już pan, czym różnią się kobiety od mężczyzn?

- Przede wszystkim emocjami wrażliwością i wyczuciem ludzi.

Czy po tylu rozmowach z kobietami, doszedł pan do jakichś wniosków?

- Nie da się zrozumieć kobiety! To jest jak gonienie króliczka. Ale wydaje mi się, że kluczem do kobiecego umysłu jest słuchanie. Ta kobieca, uczuciowo-emocjonalna strona jest tak interesująca, że naprawdę warto ją poznać.

Czy znane kobiety bez trudu dają się zaprosić do pana programu?

- Łatwo nie jest. Intymna rozmowa jest najtrudniejsza. Każdy chętnie podzieli się sprawami zawodowymi, a mało kto chce porozmawiać o uczuciach. A tu nie rozmawiamy o karierze, o pracy - tylko o prywatnym życiu, o związkach. Czasem przychodzą do studia panie, które nie są do końca zdecydowane, by rozmawiać o takich rzeczach, ale podczas nagrania przychodzi zwykle moment przełamania.

Która z rozmówczyń okazała się dla pana największym zaskoczeniem?

- Urszula Dudziak ujawniła nam takie rzeczy, jakich nigdy wcześniej nie mówiła. O tym jak była zdradzana, jak się musiała zmagać z uzależnieniami swoich partnerów. To jest trudne, ale i fascynujące. Taka rozmowa zostaje we mnie na dłużej. Tak jak historia Moniki Kuszyńskiej i to, jak sobie radziła po wypadku.

Z Krzysztofem Ibiszem rozmawiała Marta Uler.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Nie | Po prostu | ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje