Reklama

"Krew z krwi": Ostatni klaps

Padł ostatni klaps planie serialu "Krew z krwi", w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z Agatą Kuleszą w roli głównej i ze specjalnym udziałem Aleksandra Domogarova.

W rekordowym tempie, po niespełna trzech miesiącach intensywnej pracy na planie w Gdyni i w Warszawie, zakończono zdjęcia do ośmiodcinkowego serialu "Krew z krwi". Ostatnie sceny nakręcono w Trójmieście.

Reklama

W serialu zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Izę Kunę, Łukasza Simlata, Mariusza Bonaszewskiego, Szymona Bobrowskiego, Zbigniewa Stryja, Iwonę Bielską, Małgorzatę Buczkowską, Jerzego Grałka oraz Maćka Musiała. Na ekranie pojawi się również Aleksander Domogarov.

- Stworzyliśmy bardzo zgrany zespół i świetnie nam się razem pracowało. Szkoda, że to już koniec - mówił Łukasz Simlat na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć.

Agata Kulesza, grająca główną bohaterkę, spędziła na planie 46 dni zdjęciowych.

- Dla mnie ten projekt był jak duża fabuła, traktowałam go nie jak serial, ale jak film. Carmen, którą gram, targają silne emocje, staje wobec bardzo trudnych życiowych wyborów. Moim zadaniem było zagrać to jak najbardziej prawdziwie.

"Krew z krwi" to pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o kobiecie, która wskutek splotu zdarzeń, wbrew sobie, rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią. Główna bohaterka - Carmen (w tej roli Agata Kulesza) jest córką mafijnego bossa i żoną przemytnika papierosów. Mimo to wiedzie życie z dala od kryminalnego półświatka i wychowuje trójkę dzieci. Jednak, gdy mąż ginie w zamachu, by chronić siebie i dzieci, musi wcielić się w rolę twardej kobiety interesów i stanąć na czele rodzinnego biznesu. Walczy o przetrwanie w świecie pełnym brutalności i zbrodni. Nie wie, komu zaufać, bo widoczna wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać.

Serial realizowany przez Endemol Polska powstał na zlecenie CANAL+. Premiera planowana jest 11 kwietnia.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje