Reklama

Reklama

Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

Zdjęcia do nowego sezonu "Kiepskich" rozpoczęły się właśnie we Wrocławiu. Na sukces kolejnej serii ciężko pracują: Andrzej Grabowski (Ferdek Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Bartosz Żukowski (Walduś), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska) oraz Anna Ilczuk (Jolasia).

W nowej serii w życiu głównych bohaterów nudno na pewno nie będzie. Mariolka przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi nawet do więzienia... Każdy z odcinków przyniesie nowe, niespodziewane wydarzenia.

Reklama

"W jednym z odcinków Mariolka i Ferdek postanowią sprzedać mieszkanie i zamieszkać w Ameryce Południowej, co okaże się nie takie proste. W innym, mieszkanie Kiepskich zamieni się w tymczasowy szpital, w którym leczyć się będą Ferdek, Paździoch, Kozłowski, a na końcu Boczek. Każdy chciałby się kurować w placówce, w której szpitalna dieta jest antydietą, a 'siostra' - Waldusiowa Jolasia, to ucieleśnienie męskich marzeń o pielęgniarkach" - opisują nową serię twórcy.

W tej transzy pojawią się także nowi bohaterowie, w których wcielą się same gwiazdy, m.in. Małgorzata Kożuchowska w roli celebrytki oraz Piotr Grabowski, który zagra Kulturalnego Mężczyznę. Ponadto w serialu pojawią się: Krystyna Tkacz, Piotr Gąsowski, Joanna Kurowska i Aleksandra Hamkało.

Rok 2014 jest szczególny dla wszystkich twórców "Świata według Kiepskich". Serial ten będzie bowiem obchodził w nim swoje 15-lecie i mimo tego, że humor sitcomu, tak jak i historie bohaterów, jest absurdalny, to cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością.

"Zawsze powtarzam, że w Kiepskich nawarstwienie tej głupoty, skumulowanie jej, jest działaniem zamierzonym. Jeżeli ktoś uważa, że to jest przypadkowe, to znaczy, że my jesteśmy bandą durni. Scenarzyści są durni, aktorzy - bo biorą w tym udział, reżyser jest durny i ludzie to idioci, że 15 lat to oglądają. No i to skumulowanie głupoty sprawia, że ona czasem - podkreślam, czasem! - przeradza się w taką nad-głupotę i zaczyna być mądrością. Ale w Kiepskich jest czasem też coś bardzo ciepłego, wzruszającego. Bo my czasem mamy odcinki, w których okazuje się, że ta rodzina bardzo się kocha" - mówił niedawno o serialu Andrzej Grabowski.

Nowe odcinki serialu widzowie zobaczą już wiosną na antenie telewizji Polsat. Ich reżyserem jest Patrick Yoka, który wraz z Aleksandrem i Katarzyną Sobiszewskimi, odpowiada także za scenariusz.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: 15. urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL