Reklama

Reklama

"Koty i zaloty": Nowy miniserial na antenie Polsatu

W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą premierowy odcinek nowego serialu "Koty i zaloty". Na ekranie pojawi się między innymi Anna Dereszowska ("Porady na zdrady", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety") i Marcin Perchuć ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Barwy szczęścia").

Anna Dereszowska w serialu "Koty i zaloty"

Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia? Czym są kocie rytuały? Jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Czy serial odpowie na te pytania?

"To produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia" - zachęcają twórcy.

Serial opowiada o perypetiach Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. W odcinkach pojawiać się będzie również Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych lat, który próbuje wkraść się w jej łaski. Kluczem do serca Kasi może okazać się jego kotka - Flora. Na ekranie w roli serialowej Kasi pojawi się Anna Dereszowska, Marcin Perchuć zagra Pawła.

Reklama

"Niezależność jest tym, co w kotach podoba mi się najbardziej. Dlatego główna rola w serialu, gdzie partnerują mi koty, to chyba jedno z tych aktorskich wcieleń, które cieszą mnie najbardziej" - mówi Anna Dereszowska.

Serial "Koty i zaloty" będzie składał się z ośmiu pięciominutowych odcinków. Każdy z nich będzie przedstawiał inną historię z życia Kasi, Pawła, Zuzi i ich serialowych kotów. Na końcu każdego odcinka kot Kacper przedstawi swój punkt widzenia oraz pokaże ludzki świat z kociej perspektywy.

"Koty i zaloty" emitowane będą w każdą niedzielę w Polsacie. Powtórki będzie można zobaczyć w soboty w Polsat Cafe.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Koty i zaloty | Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje