Reklama

Korwin Piotrowska: Aspołeczna psychopatka

W swojej debiutanckiej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" Karolina Korwin Piotrowska bezkompromisowo opisuje czołowych polskich celebrytów. We wstępie autorka opowiedziała także o samej sobie. Wspomina m.in., że jako dziecko wylądowała u psychologa.

Na kozetce u specjalisty Korwin Piotrowska usiadła, gdy miała niespełna sześć lat. Znalazła się u psychologa, gdyż jej matka chciała zasięgnąć rady w kwestii posłania jej do szkoły. Jej wątpliwości brały się stąd, że mała Karolina była dzieckiem nie tylko bardzo zdolnym, ale i charakternym.

Reklama

Korwin Piotrowska przytacza w książce diagnozę pani psycholog. "Jej ocena była ostra. Uznała, że będę miała ogromne problemy w szkole. I później też. Zobaczyła we mnie bystrego obserwatora, ale takiego, który lubi siedzieć z boku i na podstawie wniosków z obserwacji dobiera koleżanki, z którymi się bawi, gry, w które gra, i książki, które czyta. Dostrzegła, że niczego nie dam sobie narzucić" - wspomina w autobiograficznym wstępie do "Bomby...".

"Uznała, że jestem zbyt dorosła jak na swój wiek i wyrastam na skrajną indywidualistkę. Mogę więc nie funkcjonować zbyt dobrze w grupie. Moja przyszłość rysowała się w czarnych barwach, bowiem miało się okazać, że będę aspołeczna. Ale generalnie jest git, bo jestem zdolnym dzieckiem i mogę iść od razu do trzeciej klasy. Czyli aspołeczna psychopatka, ale za to geniusz" - podsumowuje spostrzeżenia psychologa.

"Jesienią poszłam do szkoły. Do pierwszej klasy. Przepowiednie pani psycholog i obawy mojej matki potwierdziły się. Szkołę znienawidziłam już drugiego dnia (...) i stan ten trwał do matury. (...) Robiłam, co chciałam i kiedy chciałam. Gadałam na lekcjach, rysowałam, nudziłam się niemiłosiernie i nauczyłam się mówić 'kur... m...' i 'pier...' oraz 'jeb...'. Gdy nie dawałam rady, próbowałam iść do domu. Bezskutecznie. Do dziś śnią mi się po nocach rekordowe ilości uwag w dzienniczku ucznia o treści: 'Wychodzę z klasy bez pozwolenia pani'. Nikt nie dopisał: 'bo mi nudno'. Szkoda" - pisze Korwin Piotrowska o swoich szkolnych latach.

źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

Autorka "Bomby czyli alfabetu polskiego szołbiznesu" jest dziennikarką telewizyjną i radiową. Specjalizuje się w tematyce filmu i show-biznesu. Z wykształcenia historyk sztuki. Karierę w mediach zaczęła w Radiu Kolor. Potem pracowała w Radiu Zet i TVP. W TVN Style razem z Tomaszem Kinem prowadzi "Magiel towarzyski", w którym nie szczędzi krytycznych komentarzy polskim gwiazdom. Ma 42 lata.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin Piotrowska | Korwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje