Reklama

Reklama

Kontynuacja serialu "Dark" ukończona mimo pandemii

Nie tylko twórcy "M jak miłość" zdążyli z ukończeniem zdjęć do całego sezonu serialu przed przymusową kwarantanną spowodowaną koronawirusem. Ta sztuka udała się również autorom popularnego niemieckiego serialu "Dark", który jest jednym z hitów Netfliksa. Aktualnie trwa postprodukcja trzeciego sezonu.

Trzeci sezon "Dark" zobaczymy na Netfliksie już 27 czerwca

O tym, że udało się zakończyć zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Dark" poinformował na Instagramie jego twórca, Baran bo Odar. "Zostało jeszcze tylko kilka kroków" - napisał po tym, jak zakończono montaż ósmego odcinka trzeciej serii. To dobra informacja zważywszy na to, że jeszcze dwa tygodnie temu Baran bo Odar informował, że trwają dokrętki trzeciego sezonu.

"Dark" to niemiecki serial fantastyczny, którego bohaterami są mieszkańcy niewielkiego miasteczka Winden. Fabuła serialu rozgrywa się na kilku płaszczyznach czasowych. W pierwszych dwóch sezonach akcja toczyła się w latach 1953-54, 1986-87 oraz 2019-20. Pojawiły się również sceny z 1921 i 2053 roku. Motorem napędowym fabuły są tajemnicze zaginięcia dzieci, a zagadka rozwiązywana jest w trakcie podróży w czasie.

Reklama

"Dark" to pierwszy oryginalny serial Netfliksa. Miał premierę 1 grudnia 2017 roku. Porównywany do "Stranger Things", szybko zyskał fanów, którzy docenili misterną intrygę. Z powodu mnogości bohaterów, wydarzeń i czasu miejsca akcji, Netflix uruchomił specjalny przewodnik po pierwszych dwóch sezonach, który ułatwia odnalezienie się w fabule serialu.

Według informacji portalu "IMDb" trzeci sezon serialu "Dark" ma pojawić się na Netfliksie 27 czerwca tego roku. Data ta nie została jednak do tej pory oficjalnie potwierdzona.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama