Reklama

Reklama

Konrad Piasecki w TVN24, Bogdan Rymanowski przechodzi do Polsatu

Dziennikarz Konrad Piasecki odchodzi z Radia Zet. Według nieoficjalnych informacji Presserwisu ma zastąpić Bogdana Rymanowskiego na antenie TVN24.

Dziennikarz Konrad Piasecki odchodzi z Radia Zet. Według nieoficjalnych informacji Presserwisu ma zastąpić Bogdana Rymanowskiego na antenie TVN24.
Konrad Piasecki (L) zastapi w TVN 24 Bogdana Rymanowskiego (P) /Wojciech Strożyk / Bartosz Krupa / East News /Reporter

Konrad Piasecki związany był z Radiem Zet od 2016. Zastąpił wtedy Monikę Olejnik na stanowisku prowadzącego program "Gość Radia Zet".

Wcześniej, przez ponad 20 lat był dziennikarzem radia  RMF FM, gdzie prowadził poranny program "Kontrwywiad RMF FM". Od 2008 roku jest także gospodarzem cotygodniowego programu TVN24 "Piaskiem po oczach". W 2015 roku miesięcznik "Press" wybrał  Piaseckiego dziennikarzem roku.

"Coś się kończy / Coś się zaczyna / Dziękuję za słowa wsparcia i wiary w mą skromną osobę :) / Do usłyszenia. Choć coraz bardziej do zobaczenia" - Piasecki potwierdził na Twitterze prasowe rewelacje.

Reklama

Bogdan Rymanowski przyznał na Facebooku, że z żalem żegna się z TVN24.

"Drodzy Państwo, po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24. Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń" - Bogdan Rymanowski potwierdził na Facebooku rozstanie z TVN-em.

Dziennikarz podziękował również współpracownikom i kierownictwu TVN24. Swój wpis zakończył tym samym zwrotem, co... Piasecki. "Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą. Nie żegnam się z Państwem, lecz mówię: Do zobaczenia" - napisał Rymanowski.

Bogdan Rymanowski, związany z Grupą TVN od 2002 roku, prowadził na antenie TVN24 dwa programy: emitowany od poniedziałku do piątku poranny "Jeden na jeden" oraz "Kawę na ławę", którą oglądać mogliśmy w niedzielne przedpołudnia.

Rymanowski jest laureatem Telekamery "Tele Tygodnia" z 2008 roku dla najlepszego publicysty. Również on, podobnie jak Piasecki, ma na koncie tytuł dziennikarza roku przyznawany przez redakcję miesięcznika "Press" (2008).

Według przypuszczeń portalu Wirtualnemedia.pl Rymanowski dołączy do grona gospodarzy głównego wydania "Wydarzeń" w Polsacie. Widzowie TVN24 będą mogli oglądać go na antenie do końca maja. Nie wiadomo jeszcze, jak długo będzie musiał czekać na debiut w Polsacie - wszystko zależy od okresu zakazu konkurencji, jaki Rymanowski ma wpisany w umowie z TVN-em.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Konrad Piasecki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL