Reklama

Reklama

Koniec zdjęć do "Linii życia"

W iście plażowej scenerii aktorzy serialu "Linia życia" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej transzy. Widzowie Polsatu będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów już od września.

Telenowela zachowała dotychczasową godzinę emisji - 19:30, a to oznacza, że widzowie polubili rodziny: Kesslerów, Nowików, Grabowskich i Pruskich. Jak zapewniają producenci serialu, jesienią nie zabraknie mrożących krew w żyłach intryg Igora (Tomasz Ciachorowski), desperackiego kroku Kamila (Sebastian Fabijański) z bronią w roli głównej, aktu targnięcia się na własne życie Sylwii (Anna Samusionek), skoku w bok w wykonaniu Leszka (Radosław Pazura), czy gorzkiej lekcji życia jaką dostanie Alicja (Aleksandra Hamkało).

- Z reguły bronię swoich bohaterek i je lubię. Każdy przechodzi czas beztroski i ja jej w tym towarzyszę. Chciałabym oczywiście, aby Alicja polubiła szkołę i znalazła pasję, w której by się spełniała, a nie tylko imprezowała i szlajała się za chłopakami. Alicja nie jest grzeczną dziewczyną i to ją w końcu zwiedzie na manowce. Okaże się, że czasem trzeba trzymać się na wodzy, bo niektórzy mogą źle zrozumieć nasze intencje, co może słono kosztować. Alicja dostanie lekcję - powiedziała Ola Hamkało.

Reklama

Słabość do płci pięknej nie wyjdzie na dobre także Leszkowi. - Pruski jest pozytywną postacią, chociaż ma swoje problemy i grzeszki na sumieniu. Ważne jak sobie z tymi problemami poradzi. Niestety - mówię tu z perspektywy męża i ojca - Leszek coraz bardziej będzie się miotał między żoną - Moniką a kochanką - Klarą. To są trudne sceny dla mnie do grania. Szczególnie sceny intymne nie należą do łatwych. Pracuję ponad dwadzieścia lat w tym zawodzie i za każdym razem muszę stawiać czoła takim zadaniom aktorskim. Jakoś sobie z tym radzę ja, moja żona i moja rodzina - powiedział Radosław Pazura.

Z kolei Tomasz Ciachorowski zdradził, że "Igor nie przejdzie żadnej metamorfozy".

- Nadal z pasją będzie uprzykrzał ludziom życie, balansując na krawędzi przestępczego półświatka. I nadal będzie skuteczny w swoich intrygach. Obawiam się, że dla niego nie ma już ratunku. To smarkacz i gnojek, który swoją niedojrzałość maskuje tupetem i arogancją, ale to najbardziej urzekło mnie w tej postaci, gdy czytałem scenariusz - dodał aktor.

Do obsady od nowego sezonu dołączą: Stefano Terrazziono i Anna Prus. Prostytutka Violetta okaże się jedyną nadzieją Michała (Andrzej Niemyt) na opuszczenie więzienia. Cezary to natomiast spec od reklamy i marketingu, ale przede wszystkim magnes na kobiety. Jego wdziękom ulegnie nie tylko Ewa (Julia Pogrebińska), ale także wszystko wskazuje a to, że również Irena (Beata Ścibakówna). Jak udało nam się dowiedzieć, w serialu pojawi się także Krzysztof Ibisz! Kogo zagra? To na razie produkcja utrzymuje w tajemnicy.

Nie przegap hitów filmowych pokazywanych w telewizji. Wszystko znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: zdjecia | koniec zdjęć | Linia życia (Serial) | życia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy