Reklama

Koniec "Zawsze warto". Nie będzie kolejnego sezonu

Nina Terentiew potwierdziła, że Polsat rezygnuje z serialu "Zawsze warto". Stacja nie zamierza w najbliższym czasie realizować kolejnego sezonu produkcji. Przygotowała za to dla widzów nowy serial. Przebije popularnością "Zawsze warto"?

Nie zobaczymy dalszych losów bohaterek "Zawsze warto"

Nina Terentiew potwierdziła ostatnie doniesienia dotyczące serialu "Zawsze warto". Jak powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl dyrektor programowa Polsatu, stacja nie zamierza w najbliższym czasie realizować trzeciego sezonu serialu z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską. Terentiew nie wyklucza, że "Zawsze warto" może powrócić w przyszłości, jednak teraz Polsat skupia się na nowym projekcie.

Reklama

- Niewątpliwie pandemia wpłynęła na weryfikację naszych planów produkcyjnych - mam na myśli nie tylko seriale, ale również filmy i rozrywkę. Obecnie jesteśmy na etapie nowego planowania i dostosowywania ramówki stacji do nowej rzeczywistości nie tylko rynkowo-reklamowej, ale do wszystkiego, co się zmieniło wokół nas - powiedziała Terentiew.

"Zawsze warto" nie wróci póki co do Polsatu, ale stacja pracuje już nad nowym serialem. Nosi on roboczy tytuł "Maria Matejko" i będzie polską wersją francuskiego serialu "Candice Renoir". Jak podaje wirtualnemedia.pl, na razie zaplanowano nagranie jednego sezonu, który będzie składał się z ośmiu odcinków. W rolę tytułową w serialu "Maria Matejko" wcieli się Paulina Chruściel, na ekranie widzowie zobaczą też m. in. Jakuba Wesołowskiego, Annę Matysiak, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego i Krystiana Wieczorka.

- "Maria Matejko" to połączenie gatunków, które kocha widz Polsatu - kryminału, obyczaju i komedii. Będzie to lekki serial, który w trudnym okresie związanym z pandemią koronawirusa doda uśmiechu naszym widzom - zapewnia Nina Terentiew.

Prace nad "Marią Matejko" już trwają, nagrania mają rozpocząć się natomiast w pierwszej połowie czerwca. Premiera nowego serialu Polsatu odbędzie się albo jesienią 2020 roku albo na wiosnę 2021 roku. Wszystko uzależnione będzie od aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nina Terentiew | Zawsze Warto Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje