Reklama

Reklama

Koniec serialu "Ojciec Mateusz"? Zaskakujące zdjęcia z planu!

"Ojciec Mateusz" zniknął z TVP z powodu wakacyjnej przerwy w emisji, ale już wiadomo, że powstają nowe odcinki. O tym, że zapowiada się zaskakujący sezon, świadczyć mogą zdjęcia z planu produkcji, na których widać spore zmiany u bohaterów. Czy to zwiastun finału?

Artur Żmijewski na planie "Ojca Mateusza"

"Ojciec Mateusz" bawi i wzrusza od ponad dwunastu lat. Pierwszy odcinek historii o księdzu - detektywie pojawił się na telewizyjnych ekranach w listopadzie 2008 roku, a od tamtej pory spora grupa widzów czeka na kolejne odcinki.

Niedawno w TVP zakończono emisję 25. sezonu, a już wiadomo, że właśnie powstają nowe odcinki. W mediach zaczęły pojawiać się nawet zdjęcia prosto z planu, które mocno zaskoczyły fanów produkcji. Widać na nich serialowych bohaterów, którzy wyglądają nieco inaczej...

Wiele wskazuje na to, że nowe odcinki serialu "Ojciec Mateusz" przyniosą wiele zaskoczeń. Główny bohater (w tej roli Artur Żmijewski) jest ubrany jak biskup. Duże zmiany w wyglądzie widać również u innych bohaterów: komendant Możejko (Piotr Polk), policjant Nocul (Michał Piela), Natalia (Kinga Preis) i Pluskwa (Eryk Lubos) wyglądają na sporo starszych.

Reklama

Z informacji pojawiających się w mediach wynika, iż w jednym z odcinków zobaczymy księdza Mateusza Żmigrodzkiego jako biskupa, do którego w odwiedziny udadzą się dobrze znani bohaterowie: będący na emeryturze inspektor Możejko, nowy inspektor Nocul, a także Natalia z mężem - Pluskwą.

Telemagazyn.pl podaje także, że policjant Wierzbicki (Piotr Miazga) będzie księdzem! Jak widać, w nowej odsłonie "Ojca Mateusza" wydarzy się naprawdę sporo. Czy taki obrót spraw oznacza, że na horyzoncie pojawiło się widmo zakończenia serialu? Tego na razie nie wiadomo, gdyż dalsze losy bohaterów to słodka tajemnica produkcji.

Nowe odcinki serialu pojawią się w TVP po wakacyjnej przerwie.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Ojciec Mateusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje