Reklama

Reklama

Koniec "Rozmów w toku"!

TVN po 16 latach kończy emisję "Rozmów w toku". Ewa Drzyzga podobno pracuje już nad nowym programem.

TVN po 16 latach kończy emisję "Rozmów w toku". Ewa Drzyzga podobno pracuje już nad nowym programem.
Co teraz będzie robiła Ewa Drzyzga? /AKPA

Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie pokazany w poniedziałek, 31 października.

Jak przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN, rezygnacja z "Rozmów w toku" wynika ze strategii programowej nadawcy.

Od 2 listopada zamiast programu Ewy Drzyzgi, TVN będzie emitował nowy serial scripted docu "19 +", opowiadający historie absolwentów klasy maturalnej, którzy próbują odnaleźć się w dorosłym świecie.

Talk-show "Rozmowy w toku" pojawił się na antenie TVN w kwietniu 2000 roku. Jest emitowany od poniedziałku do piątku. Jego gospodynią od samego początku była Ewa Drzyzga.

Reklama

Ewa Drzyzga, poza tym, że już od 12 lat prowadzi "Rozmowy w toku", pojawiła się gościnnie w kilku polskich serialach, grając samą siebie ("Na Wspólnej", "Niania", "Majka"). Nagrodzono ją trzema Telekamerami, a w 2007 otrzymała Złotą Telekamerą.

"Pracujemy i nie ma czasu na analizę tego fenomenu, że Polacy wciąż chcą oglądać 'Rozmowy w toku', jedyny codzienny talk-show. Nie wiem, czy to kwestia tego, że ja mam coś w sobie, ale na pewno tego, że wciąż spotykamy ludzi z fascynującymi historiami" - powiedziała kilka lat temu Ewa Drzyzga w rozmowie z Interią.

"Każdy kto przychodzi do mnie ze swoją historią, opowiada o tym z nieprawdopodobną pasją i zaangażowaniem. Jeżeli udaje mi się stworzyć atmosferę, że ktoś szczerze rozmawia, nie da się tego niczym zastąpić i to jest najbardziej fascynujące w tym programie" - dodała dziennikarka.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Ewa Drzyzga będzie dalej pracowała w TVN. Dziennikarka podobno przygotowuje już nowy program. Szczegóły nowego projektu Ewy Drzyzgi nie są jednak znane.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rozmowy w toku | Ewa Drzyzga | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL