Reklama

Reklama

Koniec programu "Świat się kręci"

To już oficjalna decyzja - TVP1 nie będzie kontynuować programu "Świat się kręci". Ostatni odcinek wyemitowano w piątek, 10 czerwca. "Rozpoczynam nowy etap w życiu" - napisała Agata Młynarska na swym profilu na Facebooku.

Agata Młynarska na planie programu "Świat się kręci"

Telewizja Polska TVP pracuje teraz nad nowym, własnym programem informacyjno-rozrywkowym.

"Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. (...) Prace idą pełną parą" - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP.

"Świat się kręci" był emitowany od września 2013 roku. Od początku jego główną prowadzącą była Agata Młynarska, do której po pewnym czasie dołączyli Maciej Kurzajewski i Artur Orzech, a w kwietniu tego roku - Anna Popek.

W środowym (8 czerwca) wydaniu programu "Świat się kręci" Agata Młynarska pożegnała się już z widzami, cytując słowa piosenki Wojciecha Młynarskiego "Idź swoją drogą".

Reklama

W piątek, 10 czerwca, późno wieczorem, już po emisji ostatniego odcinka Agata Młynarska napisała za swym profilu na Facebooku: "Kiedy pożegnałam się z widzami programu 'Świat się Kręci', redakcja programu była przekonana, że jednak, mimo różnych plotek i spekulacji, program będzie istniał. W środę, 8 go czerwca, na 15 minut przed wejściem na antenę pojawiła się u mnie Dyrekcja TVP1 zapraszając do dalszych rozmów. Nie ukrywam, że zdumienie i poruszenie wśród zespołu było ogromne".

"Całe to zajście wyglądało raczej na scenę z filmu niż z życia. Dziś był ostatni program.Tuż po jego zakończeniu TVP opublikowała, nikomu nic nie mówiąc, komunikat" - dodaje dziennikarka.


INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | Świat się kręci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy