Reklama

Koniec "Gwiezdnego cyrku"

Zła wiadomość dla wielbicieli "Big Brothera" i "Gwiezdnego cyrku". Jesienią oba programy nie pojawią się już w polskiej telewizji, choć jest jeszcze nadzieja na przyszłość.

"Pomimo bardzo dobrej jakości programów oraz dobrej oglądalności, w trudnym paśmie emisyjnym, w bieżącym roku nie planujemy realizować ich kolejnych edycji" - tłumaczy Marian Kopiec, członek zarządu firmy Endemol Polska.

Reklama

"Powrót na antenę obu formatów w przyszłych sezonach nie jest jednak wykluczony. Rozmowy z nadawcami nie zostały zamknięte" - dodaje.

"Gwiezdny cyrk" zadebiutował w Polsacie w marcu tego roku. Średnio show obejrzało 2,1 mln widzów, dzięki czemu znalazł się w czołówce stacji, które w tym czasie antenowym wybierali telewidzowie.

Z kolei na początku kwietnia w TV4 pojawiła się piąta edycja "Big Brothera", która mogła liczyć jedynie na około 250 tys. Oglądalność wzrastała, gdy od czasu do czasu do domu Wielkiego Brata zawitała jakaś gwiazda.

Jednak takie wyniki okazały się niezadawalające dla właścicieli stacji, którzy zadecydowali o zawieszeniu na jakiś czas emisji obu programów.

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Biuro Informacji Gospodarczej | Gwiezdny cyrk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje