Reklama

Koniec dobrej passy Cichopek?

Miliony widzów ją pokochały, a telewizyjni szefowie dostrzegli w niej ogromny potencjał. Ostatnio jednak wydaje się, że gwiazda Katarzyny Cichopek gaśnie.

Jej dobra passa w Polsacie minęła - diagnozują media. Jak urocza Kasia mogła do tego dopuścić?

Reklama

Rok rozpoczęła w atmosferze afery. Na sylwestrowym koncercie Polsatu pojawiła się w sukni łudząco podobnej do tej, którą miała na sobie Alicja Bachleda-Curuś na festiwalu w Gdyni.

- Kasia uszyła sobie sukienkę, która była odwzorowaniem mojej kreacji. To zwykła kradzież - skomentował Maciej Zień, który zaprojektował suknię dla gwiazdy "Ondine".

Można wierzyć, że Cichopek nie zrobiła tego ze złej woli, ale miejsce na świeczniku zobowiązuje do pewnej ostrożności. A praktyczne podejście do życia nie zawsze popłaca.

Oczywiście wpadki zdarzają się każdemu. Gorzej - gdy jedna goni drugą...

Cichopek ma pecha, bo nie tylko suknia okazała się niewypałem, ale mimo dobrych chęci nie wypadła też najlepiej zabawa SMSowa, której twarzami byli ona i Zygmunt Chajzer. Loteria, do jakiej zachęcały gwiazdy, okazała się nielegalna, o czym one wcześniej nie wiedziały.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył karę na organizatora zabawy. Wiadomo, że udział w reklamach przynosi gwiazdom duże zyski. Ale w zarabianiu pieniędzy warto zachować rozwagę.

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Alicja Bachleda-Curuś | Maciej Zień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje