Reklama

Reklama

Komu kibicuje Żmuda Trzebiatowska?

Kibice szykują się już do meczu towarzyskiego Polska - Portugalia, który ma być sportową inauguracją Stadionu Narodowego w Warszawie. Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, choć sercem jest z drużyną narodową, nie ukrywa, że kibicuje również Portugalii.

Przedsmak środowego (29 lutego) meczu Marta Żmuda Trzebiatowska poczuła już poniedziałek, kiedy na lotnisku w Warszawie natknęła się na grupę paparazzich i dziennikarzy wypatrujących portugalskiej reprezentacji.

"Akurat przyleciałam z Krakowa, gdy na Okęciu zobaczyłam grupę fotoreporterów i dziennikarzy. Później zorientowałam się, że do Warszawy przylecieli piłkarze z Portugalii, niestety żadnego nie spotkałam" - powiedziała PAP Life aktorka.

Gwiazda nie obstawiła wyniku meczu, ale przyznała, że sercem jest z polską drużyną, choć nie ukrywa słabości do piłkarzy z Portugalii...

Reklama

"Jestem całym sercem za naszymi, ale muszę zdradzić, że bardzo lubię drużynę Portugalii. Na wszystkich mistrzostwach świata czy Europy bardzo im kibicowałam. Może to zabrzmi nieprofesjonalnie i nie powinnam o tym mówić, ale zawszę kibicuję drużynie, która ma przystojnych piłkarzy" - żartowała artystka.

"Oczywiście życzę naszym, żeby 'ochrzcili' tę nową murawę i wygrali" - dodaje.

Okazuje się jednak, że gwiazda podziwia nie tylko piłkarzy, ale ich grę również. Bo jak zapewnia, laikiem nie jest.

"Oglądam mecze z moim partnerem. Oczywiście wiem, co to karny, spalony, byłam w szkole sportowej, więc siłą rzeczy, muszę się znać na takich rzeczach" - wyjaśniła Żmuda Trzebiatowska, którą obecnie można oglądać w serialu TVN-u "Julia".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | kim

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy