Reklama

"Komisarz Aleks": Zginie jak bohater!

Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) będzie ostatnią osobą, której przed śmiercią spojrzy w oczy Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Komisarz odda życie, by uratować z rąk groźnego psychopaty Ewę Wilk (Karolina Gorczyca). Umrze jak prawdziwy bohater!

- Witam moją ulubioną panią psycholog - powie Marek Bromski na widok Ewy Wilk, gdy dotrze do starego magazynu, w którym policjanci odkryli zwłoki nieznanej kobiety - ofiary seryjnego mordercy.

Reklama

Ewa, która coraz bardziej podoba się Markowi, z uśmiechem przywita się z komisarzem. Przyglądający się tej scenie Puchała (Ireneusz Czop) nie będzie miał wątpliwości, że między jego przyjacielem a profilerką zaczyna... mocno iskrzyć! Oni sami nie będą jeszcze pewni, czy ich znajomość przerodzi się w coś więcej, ale coraz trudniej będzie im oprzeć się wzajemnej fascynacji...

Śledztwo mające na celu odnalezienie seryjnego mordercy kobiet doprowadzi Ewę i Bromskiego do szpitala psychiatrycznego, gdzie od dwóch miesięcy przebywa Tomasz Gut (Michał Żurawski) skazany przed laty za zabójstwo bardzo podobne do tego, nad którym policjanci właśnie pracują. Ewa postanowi osobiście porozmawiać z podejrzanym nie zdając sobie sprawy, że Gut to niebezpieczny psychopata... Spokojna początkowo rozmowa w pewnej chwili rozjuszy Tomasza. Mężczyzna zaatakuje pilnującego go lekarza, obezwładni go, a Ewie przyłoży do gardła ostry kawałek złamanego pędzla, zabierze jej służbowy pistolet i mierząc z niego w głowę profilerki wyjdzie na dziedziniec zakładu psychiatrycznego... Marek Bromski, bezsilny wobec niebezpieczeństwa, w jakim znalazła się Ewa, z przerażeniem patrzeć będzie, jak Gut porwanym przez siebie samochodem dostawczym odjeżdża w nieznanym kierunku z Ewą jako zakładniczką!

Po nieprzespanej nocy policjanci w końcu wpadną na trop psychopaty. Bromski, nie czekając na wsparcie Lucyny i Puchały, pojedzie do starego magazynu, w którym - jak się okaże - Gut więzi nie tylko Ewę, ale też swoją matkę (Sławomira Łozińska). Uda mu się zmusić Tomasza do rzucenia broni, ale nie zauważy, że Gut ma jeszcze jeden pistolet... Gdy morderca wyceluje w niego prosto z przywiązaną do krzesła Ewę, Marek bez wahania zasłoni ją swoim ciałem. Kula przeznaczona dla Ewy trafi prosto w jego serce! W tym samym momencie do pomieszczenia wbiegnie Alex. Rzuci się na Tomasza, powali go na ziemię i, warcząc złowrogo z zębami tuż przy jego gardle, nie pozwoli mu ruszyć nawet palcem... Lucyna i Puchała, którzy akurat zjawią się na miejscu, by wesprzeć Bromskiego, natychmiast wezwą karetkę. Do czasu jej przybycia Lucyna, trzymając głowę Marka na swoich kolanach, sama będzie próbowała reanimować przyjaciela. Bromski zdąży jeszcze spojrzeć jej prosto w oczy, zanim straci przytomność.

W szpitalu, do którego zostanie przewieziony Bromski, na wynik operacji mającej uratować mu życie czekać będą Ewa, Lucyna, Puchała i Alex. Niestety, Marek nie przeżyje zabiegu...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje