Reklama

Kolejne nieprzespane noce

Czy w "Mam talent!" Agustin Egurrola wzorem Kuby Wojewódzkiego pokaże ostry pazur?

Siedem edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" zrobiło z tancerza i choreografa Agustina Egurroli niezwykle doświadczonego jurora. Nic dziwnego, że zaproszono go także do udziału w "Mam talent!", kiedy Robert Kozyra zaczął gwiazdorzyć. Juror wraz z resztą ekipy właśnie ruszył w miesięczną trasę po kraju w poszukiwaniu talentów.

Reklama

Czego możemy się spodziewać po Agustinie w "Mam talent!"? Na pewno jego słowa będą merytoryczne i wyważone. Egurrola często podkreśla, że dla niego liczy się to, co rzeczywiście dzieje się na scenie.

Być może jego obecność sprawi też, że do finału wreszcie dostaną się tancerze? Do tej pory udało się to tylko uprawiającym popping Pawłowi Mazurowi i Karolowi Polakowi (w 5. edycji zajęli 2. miejsce).

Ale nowe stanowisko to nie będą dla Egurroli łatwe pieniądze. Jak na jurora Agustin bardzo się przejmuje swoją pracą.

- Liczba nieprzespanych nocy po programach jest ogromna. Każde słowo, które się wypowie, może zranić drugą osobę lub dać jej energię do życia. Nieraz nie mogłem sobie darować, że kogoś z programu odrzuciłem - zwierzył się.

Stołek męskiego jurora w "Mam talent!" do tej pory nie był chyba zbyt wygodny. Kuba Wojewódzki wytrzymał na nim trzy edycje, Robert Kozyra dwie. Może Egurrola będzie miał więcej szczęścia?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agustin | nieprzespana noc | przespana nocy | przespane noce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama