Reklama

Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny, Olga Bołądź, Magdalena Cielecka i wiele innych gwiazd pracuje obecnie na planie szóstej serii "Czas honoru". Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia.

"Czas honoru" to jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich seriali. Od pięciu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Losy młodych mężczyzn, dzielnie walczących o wolną Polskę w latach 40., oglądają średnio 3 mln widzów.

Reklama

Obecnie trwają zdjęcia do szóstej serii produkcji. Na planie pracują stali członkowie obsady, m.in. Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Magdalena Cielecka, a także nowe gwiazdy, które dołączyły do ekipy serialu: Joanna Osyda, Wojciech Mecwaldowski, Bartłomiej Kasprzykowski, Jerzy Schejbal oraz Sonia Bohosiewicz.

"Oglądałam pięć poprzednich sezonów z ogromną zazdrością. To jest wspaniały serial. Tylu aktorów już tu zagrało, a dla mnie nie było do tej pory żadnego epizodu. Aż tu nagle okazało się, że szykowano dla mnie wspaniałą rolę. Nie miałam problemu z tym, aby zgrać się z ekipą. Tu każdy wie, co ma robić. Ten pociąg jedzie zgodnie już od dawna" - powiedziała PAP Life Sonia Bohosiewicz, która wcieli się w Emilkę - kobietę charakterną, która za wszelką cenę chce cieszyć się z końca wojny.

Akcja szóstego sezonu toczy się w drugiej połowie 1946 roku. Polskie podziemie antykomunistyczne zostało rozbite i podzielone. Bohaterowie znajdują się obecnie w różnych miejscach na świecie, jednak Bronek, Michał i Władek nie mogą pogodzić się z tym, co dzieje się w Polsce. Postanawiają dalej walczyć.

Szósty sezon "Czasu honoru" już jesienią na antenie TVP2.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wesołowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje