Reklama

Reklama

Kolejna uczestniczka "Love Island" powiększyła piersi

​Kolejna uczestniczka pierwszej edycji randkowego reality show "Love Island. Wyspa miłości" przeszła operację powiększenia biustu. W dodatku ujawniła szczegóły i pokazała zdjęcie.

Marietta Fiedor to kolejna gwiazda randkowego reality show "Love Island", która w ostatnim czasie zdecydowała się na powiększenie biustu. Zaledwie kilka dni temu o swojej operacji poinformowała Monika Kozakiewicz. Teraz o korekcie piersi opowiedziała także jej koleżanka z programu.

Marietta z "Love Island" na Instagramie potwierdziła, że przeszła niedawno plastykę biustu. W opublikowanym na swoim profilu wpisie zdradziła, jak się czuje.

"Trzeci dzień po operacji biustu, a ja czuję się naprawdę bardzo dobrze! Jestem mile zaskoczona, cała operacje wspominam bardzo przyjemnie - napisała.

Reklama

W odpowiedzi na duże zainteresowanie obserwatorów, Fiedor postanowiła opowiedzieć o szczegółach operacji podczas relacji na InstaStories. Tam wyjawiła, że spodziewała się ogromnego bólu, tymczasem nie zażywa nawet tabletek przeciwbólowych. Ujawniła też, ile kosztowała operacja. W jej przypadku było to 16 tysięcy złotych.

Pytana o rodzaj i rozmiar implantów zdradziła natomiast, że wybrała okrągłe, wkładane pod mięsień. "Wybrałyśmy z panią doktor najbezpieczniejszy rozmiar dla mnie, 375 ml" - powiedziała.

Wyjaśniła, że wcześniej nie miała biustu praktycznie w ogóle. Jak mówi, jej rozmiar sprzed operacji to 075. Na nagraniach zamieszczonych na InstaStories widać, że różnica po operacji jest subtelna, a efekt nie wygląda na przesadzony.

"Powiem szczerze, że nigdy nie wiedziałam, jak to jest mieć biust, mając zero pokrycia na klatce piersiowej. Jestem najszczęśliwsza na świecie! Jest bardzo naturalnie i kobieco" - dodała we wpisie na Instagramie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL