Reklama

Reklama

"Kocham Cię, Polsko!": Gwiazdy "M jak miłość" kontra "Ranczo"

W programie ​"Kocham Cię, Polsko!" są zawsze fantastyczni goście i ciekawe konkurencje. Tym razem z serialowymi aktorami z produkcji "M jak miłość" i "Ranczo" widzów czeka mnóstwo humoru i dobrej zabawy!

Barbara Kurdej-Szatan podczas nagrywania spotu do programu "Kocham Cię, Polsko!"

W drugim odcinku (12 marca) lubianego show duże szanse mają znawcy języka polskiego. Bo oprócz znanych z poprzednich sezonów konkurencji ("urodziny", "kalambury", "głuchy telefon"), uczestnicy tej edycji muszą odpowiedzieć na pytania z nowych dziedzin: "literatury", "polszczyzny" i "kto jest kim".

Rywalizacja na wesoło

Jak zawsze będą rywalizować dwie drużyny pod wodzą swoich kapitanów. Maciej Musiał będzie wspierał aktorów serialu "M jak miłość" - Mikołaja Roznerskiego, Teresę Lipowską i Andrzeja Młynarczyka. W drużynie Tomasza Kammela znajdą się zaś aktorzy "Rancza" - Cezary Żak, Marta Chodorowska i Bogdan Kalus.

Reklama

Gwiazdą odcinka będzie zespół Varius Manx, który zaśpiewa jeden z największych swoich hitów - "Orła cień".

Gospodyni i gwiazdy

Co nas zaskoczy tym razem? Na pewno bojowe zacięcie Teresy Lipowskiej! Znana i lubiana aktorka zarazi swój zespół energią, w kwestiach spornych zaś zawsze postawi na swoim. Prowadząca program, Barbara Kurdej-Szatan całym sercem będzie wspierała drużynę "M jak miłość", ale czy to wystarczy, aby ta ekipa wygrała?

Przekonamy się, kto jest dobrym negocjatorem, jak szybko aktorzy są w stanie nauczyć się nowego tekstu, sporo emocji przyniesie też kategoria "polszczyzna" i układanie słów z zasłoniętymi oczami. Dodatkowo Maciej Musiał pokaże swój talent i pięknie poprowadzi w tańcu Teresę Lipowską. Dużo emocji przyniesie pytanie o ulubione miejscowości wypoczynkowe. Z odpowiedzi dowiemy się m.in., co Maciej Musiał lubi robić w Sosnowcu.

Finał odcinka będzie dużym wyzwaniem. Która z drużyn zagra va banque? Drugi odcinek programu "Kocham Cię, Polsko!" już w sobotę, 12 marca, wieczorem w TVP2.

KZ


Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Kocham Cię Polsko!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje