"Kocham Cię, Polsko!": Co w drugim odcinku? Walka płci

Aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru" zmierzą się ze sobą w sobotę, 11 marca, o godz. 20:05 w programie "Kocham Cię, Polsko!" w TVP2. Na czele drużyny kobiet stanie tym razem Tomasz Kammel. Antoni Królikowski będzie natomiast walczył o zwycięstwo w męskim gronie. Co wydarzy się w drugim odcinku?

Marta Juras, Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha i Tomasz Kammel, fot. Gabriela Machlowska

W drugim odcinku "Kocham Cię, Polsko!" nie zabraknie wielu zabawnych sytuacji, ciekawostek o naszym kraju oraz wyśmienitych gości.

Reklama

Podobnie jak w ubiegłą sobotę, po dwóch stronach w studiu staną przedstawiciele tego samego zawodu, lecz innej płci. We wspólnej zabawie wezmą udział aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski.

Dowiemy się między innymi, kto w drużynie Antka Królikowskiego okaże się "nadwornym malarzem", jak dobrze Tomasz Kammel zna repertuar zespołu Bajm, gdzie według Agnieszki Więdłochy Polacy trzymają pieniądze oraz dlaczego nazwisko Anny Romantowskiej wywołało drobną sprzeczkę.

W drugim odcinku przekonamy się też: kto w miłości wyznaje "Kodeks Hammurabiego, co doprowadzi do łez Karolinę Gorczycę, jaka wiadomość rozczaruje Antka Królikowskiego, co sądzi o Polakach Kuba Wesołowski, co w życiu Tomasza Kammela zmieniło "Mydełko Fa", kogo Antek nie zaprosi do siebie na imprezę.

Tomasz Kammel i Antek Królikowski będą zacięcie walczyć o każdy punkt. Kto tym razem wygra starcie? O tym przekonamy się już 11 marca o godzinie 20:05 w TVP2.

Gościem muzycznym wydania będzie Kasia Kowalska.

Dowiedz się więcej na temat: Kocham Cię Polsko!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje