Reklama

Reklama

Kobieta ekstremalna

Kocha techniczne nowinki, ale i naturę. Ewa Wachowicz zdradza, jak łączy te pasje.

"Super TV": Co ciekawego pokaże nam pani w nowej odsłonie programu "Gadżety kobiety"?

Ewa Wachowicz: - Mój program jest przewodnikiem po gadżetach, z jednej strony tych fajnych, użytecznych, które dobrze mieć w domu, z drugiej pokazujemy też różne zaskakujące przedmioty, na które niekoniecznie trzeba wydawać pieniądze - po prostu jako ciekawostkę.

- W najnowszych odcinkach będzie trochę ekologii. Pokażemy meble z kartonu, ekologiczne tornistry i kosmetyki - np. mydło wyglądem do złudzenia przypominające tort, mające na celu zachęcić dzieci do kąpieli.

Reklama

- Jeden z odcinków poświęcimy kobiecie ekstremalnej. Od kilku miesięcy zajmuję się wspinaczką skałkową i chcę pokazać, że ten, dotąd kojarzony wyłącznie z mężczyznami, sport, z powodzeniem mogą uprawiać kobiety. I np. uprząż nie musi być już szaro-czarna, typowo męska. Może mieć fantastyczne kolory i krój dopasowany do kobiecej sylwetki.

Czy jest taki gadżet, bez którego nie wyobraża sobie pani życia?

- Uwielbiam masaż lodem, jednak wykonywanie go co rano pod prysznicem bywa kłopotliwe. Ale jest takie sprytne urządzenie, które na stałe zagościło w moim domu. Mrozi się w nim kostkę lodu i łatwo ją wyjmuje. Korzystam też z bagażnika na rower montowanego nie na dachu (włożenie roweru na dach auta jest bardzo trudne dla kobiety!), ale z tyłu samochodu. Przykręca się go jedną śrubką.

A czy pani, która tak posmakowała wszelkich technicznych udogodnień w życiu, mogłaby zupełnie obyć się bez nich i np. zamieszkać gdzieś w leśnej głuszy?

- Oczywiście! Jeśli chcę wypocząć, to właśnie odcinam się od tego całego szumu. Uciekam w góry, w skały, żeby być tylko z naturą, tu i teraz.

Jednak chyba często to się nie zdarza, bo jest pani wyjątkowo zajęta. Prowadzi pani też program kulinarny.

- Program 'Ewa gotuje' jest nagrywany w moim domu. Zakończyłam remont i w nowym sezonie zagra nie tylko kuchnia - zaproszę widzów do ogrodu, ogródka warzywnego, gdzie fantastycznie urosła mi bazylia, rozmaryn, majeranek, oregano, które przetrwało ubiegłoroczną zimę, maliny. Będziemy grillować - na moim gadżeciarskim grillu. No i oczywiście podam dobre, sprawdzone, domowe przepisy, które zawsze się udają. . Czego można Pani teraz życzyć? Żebym miała tyle pracy, by móc jeszcze znaleźć czas na wspinaczkę!

Z Ewą Wachowicz rozmawiała Marta Uler.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV
Dowiedz się więcej na temat: Kocha | pasje | ekstremalne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy