Reklama

Reklama

​Klaudia Halejcio: Specjalizacja z seksuologii

​Klaudia Halejcio twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej, dzięki niej lepiej buduje kreowane postacie. Jako specjalizację w ramach psychologii gwiazda wybrała seksuologię.

Klaudia Halejcio przekonuje, że studia bardzo pomagają jej w pracy aktorki

Klaudia Halejcio z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w popularnym serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość" oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: "Żona potrzebna od zaraz" i "Człowiek dwóch szefów". Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

- Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie mam prawie ani jednego dnia wolnego - mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny. - Nauczyłam się tego już przez wiele lat pracy, bo wcześniej też grałam, kiedy uczyłam się w szkole. Wiem, że potrafię sobie to wszystko tak zorganizować, żeby było dobrze i na studiach, i w pracy - przekonuje Halejcio.

Gwiazda twierdzi, że po kilku latach nauki jest absolutnie przekonana, że studia te bardzo pomagają jej w pracy aktorki. Dzięki zdobytej wiedzy jest w stanie lepiej rozumieć graną postać, a tym samym lepiej ją kreować. Wie bowiem, jakie mechanizmy kierują ludzkimi poczynaniami i jakie może być podłoże określonych zachowań. - W ogóle bardziej rozumiem mnogość i absurdalność zachowań, które są w ludziach, i to pozwala mi budować bardziej barwną postać - twierdzi Halejcio.

Jako specjalizację w ramach studiów psychologicznych aktorka wybrała seksuologię.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje