Reklama

Klaudia Halejcio przeprowadza się do nowego domu. To prawdziwa rezydencja!

„Kolejny nowy etap w naszym życiu” – napisała szczęśliwa aktorka na Instagramie pod zdjęciami domu, do którego lada dzień się przeprowadzi. Imponująca rezydencja robi ogromne wrażenie.

Gdy Klaudia Halejcio związała się z biznesmenem Oskarem, przeprowadziła się do jego luksusowego mieszkania w jednym z najdroższych apartamentowców w Warszawie. Niejednokrotnie prezentowała w social mediach widok z okna, za którym rozpościera się panorama stolicy, bowiem luksusowe lokum znajduje się na wysokim piętrze. Kilka miesięcy temu internauci wypatrzyli ogłoszenie, z którego jasno wynikało, że mieszkanie zajmowane przez aktorkę i jej partnera jest wystawione na sprzedaż. Powodem zmiany zapewne był dla fakt, że apartament, choć przestronny, nie miał dodatkowego pokoju, w którym można by było urządzić pokój dla dziecka.

Teraz, gdy mała Nel jest już na świecie, aktorka i jej partner zdradzili, że wkrótce zmienią miejsce zamieszkania. Na zdjęciach, które pojawiły się w najnowszym poście aktorki, widać, że ich przyszły wspólny dom to oaza luksusu. "Dom marzeń... Nie każdy może sobie pozwolić" - napisała jedna z internautek w komentarzu, a inna dodała: "To cudo za miliony!".

I rzeczywiście, dom, do którego wprowadzi się razem z rodziną aktorka, to bardzo droga nieruchomość. Została wystawiona na sprzedaż za 12 milionów złotych, później cena została obniżona do 9 milionów złotych. Dom jest położony pod Warszawą na ogromnej, mającej ponad hektar działce z własnym stawem i prywatnym parkiem. Uwagę przyciąga nowoczesna bryła budynku oraz równie nowoczesny, minimalistyczny wystrój wnętrz, w którym dominują białe marmury, czarne dodatki i wykończenie z drewna w ciepłym kolorze. Jak na tak luksusową rezydencję przystało, w domu jest basen - od przestronnego salonu oddziela go tylko szyba. W domu jest także strefa relaksu, w której można korzystać z fotela do masażu całego ciała, sauny i kameralnej siłowni.

Reklama

Ponieważ rezydencja ma ponad 500 metrów kwadratowych, na pewno znajdzie się w niej miejsce na piękny pokój dla małej Nel. A o to, że aktorka pokaże internautom, jak urządziła pokoik dla swojej córeczki, można być spokojnym, bo na Instagramie zapowidziała, że będzie się dzielić z fanami obrazkami ze swojego wymarzonego domu. I zaczęła to robić od razu! Jako że dom otacza ogromny ogród, aktorka zamieściła w social mediach nagranie, jak sama zabrała się za koszenie trawy - robiąc rundę dookoła posesji na kosiarce. Pokazała też, jak sobie radzi w sytuacji, gdy trzeba pokroić tort, a się nie ma noża. Pomysłowa Halejcio podzieliła ciasto... kieliszkiem do szampana.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy