Reklama

Klaudia El Dursi: Od tego wszystko się zaczęło

Klaudia El Dursi jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a internauci śledzą niemal każdy jej krok. Ostatnio na instagramowym profilu modelki pojawiła się dla nich nie lada niespodzianka w postaci filmiku, od którego "wszystko się zaczęło"...

Klaudia El Dursi w krótkim czasie zrobiła dużą karierę

Klaudia El Dursi ostatnio dała się poznać głównie w programie "Hotel Paradise", w którym była prowadzącą. Fani pięknej gospodyni doskonale wiedzą jednak, iż jej telewizyjna kariera rozpoczęła się po tym, jak zgłosiła się do poprzedniej edycji "Top Model, zachwycając jury i otrzymując tzw. złoty bilet.

Reklama

Dzięki temu modelka automatycznie przeszła do kolejnego etapu. Chociaż El Dursi nie wygrała programu, to z pewnością udział w "Top Model" stał się dla niej furtką do świata show-biznesu, w którym zagościła na dłużej.

Obecnie trwa internetowy casting do kolejnej edycji show i z tej okazji modelka postanowiła powrócić pamięcią do czasu, w którym sama próbowała swoich sił na wybiegu "Zostań modelką". Na instagramowym profilu uczestniczki "Top Model" pojawiło się nagranie wysłane przez El Dursi jako jej "wizytówka".

"Od tego wszystko się zaczęło! Mój filmik castingowy do 'Top Model'" - czytamy w opisie.

Krótkie nagranie, w którym Klaudia El Dursi prezentuje swoją sylwetkę, bardzo spodobało się internautom, a świadczyć mogą o tym pozostawione przez nich komplementy.

"Klaudio, mocno trzymałam za ciebie kciuki w Top Model, z przyjemnością oglądałam Hotel Paradise i będę kibicować ci w każdym następnym projekcie", "Przepiękna kobieta", "Pozytywna, pełna energii cały czas, uwielbiam cię!", "Przepiękna! Aż chce się patrzeć".

Swój komentarz dodał także jeden z jurorów "Top Model" - Michał Piróg. "Kocham ten filmik" - przyznał.

Tym krótkim nagraniem Klaudia El Dursi zapewniła sobie udział w "Top Model", co diametralnie zmieniło jej życie. A kto tym razem trafi prosto do serc jury programu TVN? Wkrótce się o tym przekonamy!

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje