Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi na przymusowej kwarantannie

Prowadząca programu "Hotel Paradise" kilka dni temu wróciła do Polski z Bali, gdzie spędziła ostatnich kilka miesięcy. Klaudia El Dursi musi teraz przejść obowiązkową, czternastodniową kwarantannę. W izolacji towarzyszy jej mama.

Tak Klaudia El Dursi prezentowała się w młodości

Klaudia El Dursi ma za sobą bardzo intensywny czas. Ostatnie kilka miesięcy spędziła na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie były nagrywane dwa pierwsze sezony nowego reality show TVN7 "Hotel Paradise", którego jest prowadzącą. Sytuację modelki skomplikowała mocno pandemia. Ze względu na obostrzenia, jakie wprowadziły państwa w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, El Dursi przez jakiś czas nie mogła wrócić do kraju.

Modelka wywołała spore kontrowersje, kiedy już udało jej się przylecieć do Polski. Pochwaliła się bowiem w sieci nagraniem, na którym pokazała, jak w drodze na obowiązkową, czternastodniową kwarantannę odwiedza znajomego. Internauci nie szczędzili jej słów krytyki, chociaż sama gwiazda "Hotelu Paradise" nie uważała, by zrobiła coś złego i odpierała zarzuty.

Reklama

Klaudia El Dursi na kwarantannie przebywa ze swoją mamą, która wróciła z nią przed kilkoma dniami z Bali. Kobiety zamknęły się same w swoim domu w Bydgoszczy i czekają na zakończenie przymusowej izolacji.

Gwiazda "Hotelu Paradise" podczas kwarantanny jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie postanowiła pochwalić się odważnym zdjęciem. Pokazała zrobione w lustrze selfie, na którym wygina się w seksownej pozie, ubrana jedynie w skąpe body. "Zostań w domu i czuj się sexy" - napisała modelka.

Pod zamieszczoną na Instagramie fotografią pojawiło się wiele komplementujących Klaudię komentarzy, w tym również od uczestników "Hotelu Paradise".

"Klaudiaaa, nie mam pytań!" - napisał Maciek. "Klaudiaaa?! Masz może siostrę...? Odpisz, ważne" - skomentował w żartobliwy sposób Łukasz, który niedawno pożegnał się z programem. "I się zdziwili, że podszedłem. Es chica bomba" - dodał Łukasz "Blondino".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje