Reklama

"Klan": W miłosnym potrzasku

Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

Może i do tanga trzeba dwojga, jednak co zrobić, kiedy do gry, w której stawką są uczucia, wkracza nadprogramowy zawodnik? Wkrótce bohaterowie "Klanu" zostaną wystawieni na pokuszenie przez przeciwną płeć! Czy ulegną?

Reklama

Grażyna bardzo martwi się, że Maciek nie akceptuje jej nowego partnera. Będzie pełna obaw, że wspólna, rodzinna kolacja okaże się katastrofą. Choć syn obieca nie dogryzać Leopoldowi, znajdzie inny fortel - zaprosi na wspólny wieczór także Arka, który właśnie wrócił z zagranicy!

Jego była żona uległa wypadkowi, więc muzyk zajmie się córką. Zakłopotana Grażyna poczuje się w obowiązku opowiedzieć Leopoldowi o niedawnym zauroczeniu Arkadiuszem. Jednak kiedy muzyk przyjdzie z córką w odwiedziny do dawnych sąsiadów, Lubiczowa wyda się być... rozdarta.

Maciek będzie zachwycony wizytą gościa, a Bożenka szybko znajdzie wspólny język z Julką. Arkadiusz już raz skrzywdził Grażynkę, a ona nie chciałaby fundować tego samego Leopoldowi. Jednak kiedy w grę wchodzą uczucia, zdrowy rozsądek i poczucie przyzwoitości często schodzą na drugi plan...

Kiedy Paweł będzie musiał pilnie wyjść podczas treningu syna, Barbara zaoferuje mu opiekę nad chłopcem. Zabierze go do domu i będzie czekać na Lubicza w jego salonie.

Nieoczekiwanie zjawi się tam również Wiga! Pani stomatolog wkrótce wyzna Pawłowi, że jest o niego zazdrosna. W tej sytuacji Lubicz zdecyduje się nie przyjąć zaproszenia Barbary, by wygłosić prelekcję na temat medycyny estetycznej.

Barbara namówi jednak lekarza, że to dobry pretekst, by spędzić wspólnie z Pedrem i Pawełkiem miły weekend w luksusowym hotelu. To ostatecznie przekona chirurga do udziału w prelekcji.

Niestety, okaże się, że Wiga zaplanowała im w tym czasie wyjazd na ślub i wesele jej przyjaciółki. Kiedy okazuje się, że terminy pokrywają się, Wiga nie kryje rozżalenia. Będzie pewna, że Barbarze chodzi tylko o Pawła, a nie żadne medyczne wykłady!

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje