Reklama

Reklama

"Klan": Kto szuka uczucia?

Wiek nie ma znaczenia. Wszyscy potrzebują bliskości i zaufania. Jesienią zobaczymy w "Klanie", że kilka par po okresie niepewności i zawirowań nareszcie cieszy się szczęściem niemal niezmąconym. A przed innymi jeszcze sporo emocji...

Wiga (Dorota Kamińska) zaproponuje małżeństwo Pawłowi (Tomasz Stockinger)

Szczęśliwie dla Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) zacznie się 18. seria "Klanu". Już w pierwszym odcinku nowego sezonu, który TVP1 wyemituje 31 sierpnia, chirurg plastyk i zarazem współwłaściciel renomowanej kliniki Elmed, zostanie uniewinniony od zarzutu dopuszczenia się od szeregu zaniedbań w sztuce lekarskiej i doprowadzenia do nieumyślnego zagrożenia życia swojej pacjentki Eweliny Kuszyńskiej (Monika Markiewicz).

Przypomnijmy, że 37-letnia kobieta nie wybudziła się z narkozy po operacji usunięcia nadmiaru skóry z brzucha. Powołani przez sędziego biegli udowodnią, że przyczyną jej śmierci było spożycie alkoholu tuż przed operacją. Mąż zmarłej (Hubert Zduniak) uniewinnienie Lubicza uzna za hańbę sądu i sam postanowi wymierzyć mu sprawiedliwość. W efekcie Paweł wróci do domu z podbitym okiem, ale jednocześnie z poczuciem ulgi.

Reklama

- To już koniec tej przykrej historii - poinformuje swoją ukochaną Wigę (Dorota Kamińska), która troskliwie zajmie się kontuzjowanym partnerem. Jego dobry nastrój weźmie za dobrą monetę i zdobędzie się na zaproponowanie mu... małżeństwa. W dużym stopniu przyczyni się do tego zachowanie Barbary (Aldona Orman), która wciąż krąży wokół przystojnego doktora.

Prawdziwa małżeńska sielanka czeka Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Poldka (Grzegorz Wons), a także jej najstarszą córkę Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosza (Konrad Darocha).

Z kolei Kasia (Julia Królikowska), młodsza latorośl świeżo upieczonej pani Kwapiszowej, w dowód miłości do Dominika (Mateusz Kwiatkowski) zrezygnuje ze swojego miejsca w wymarzonej szkole morskiej w Gdyni. Lecz nie powie o tym ukochanemu, by zrobić mu niespodziankę. Ale to on wprawi ją w osłupienie po wakacjach. Otóż, poinformuje Lubiczównę z radością, że dostał wiadomość z owej szkoły, iż może zostać tam przyjęty, bo ktoś wycofał swoje papiery!

By odciągnąć młodego nauczyciela Adama (Aleksander Sosiński) od zakochanej w nim po uszy swojej córki Małgosi (Suzanna von Nathusius), Beata (Magdalena Wójcik) zdecyduje się zainteresować go sobą. Tym bardziej że wuefista jest jednocześnie znakomitym masażystą...

Za to w relacjach między Ramoną (Anna Matysiak) a Jaśkiem (Paweł Grządziel) do głosu dojdzie zazdrość. Młody Rafalski będzie miał za złe swojej dziewczynie, że nie powiedziała mu, iż pracuje w agencji obsługującej starszych panów... Czy tym razem "miłość wszystko wybaczy"?

A.IM.

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje