Reklama

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Nie do wiary, gdzie mieszka

Kiedy w sierpniu zeszłego roku okazało się, że Kinga Rusin rozstaje się z "Dzień Dobry TVN", ruszyły spekulacje na temat tego, jak potoczy się jej kariera zawodowa. Ona sama zapowiadała, że chce zająć się bardziej zaangażowanym społecznie dziennikarstwem i że już pracuje nad kilkoma pomysłami. Teraz okazuje się, że swoje plany na przyszłość układa z dala od Polski. Dziennikarka wyjawiła w piątek, że od dwóch miesięcy mieszka na jednej z małych wysp na Oceanie Indyjskim.

Kinga Rusin mieszka obecnie na wyspie na Oceanie Indyjskim

Jakiś czas temu w mediach pojawiały się informacje, że Kinga Rusin na czas pandemii postanowiła wyprowadzić się do wynajętego domu na Mazurach. Jak się okazuje, te doniesienia nie były prawdziwe. W piątek zdementowała je sama dziennikarka. Rusin opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w kostiumie, wykonane na katamaranie. W towarzyszącym fotografii wpisie zdradziła, że w połowie listopada razem z partnerem Markiem Kujawą wyprowadziła się z Polski.

"Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. 'Biuro' jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi" - wyjaśniła swoim fanom dziennikarka.

Reklama

W tym samym wpisie Rusin zapowiedziała też, że nie brakuje jej pomysłów na to, czym chce się zajmować. "Narodziło się już w tym miejscu kilka nowych kosmetyków Pat&Rub i powstało kilka zupełnie nowych idei, które będziemy wkrótce wprowadzać w życie. Od lat zarządzamy naszą firmą i działamy zdalnie, bo takie możliwości daje nam współczesna technologia, a my chętnie z niej korzystamy" - wyjaśniła dziennikarka.

Choć Rusin mieszka teraz w tak egzotycznym, odległym od Polski miejscu, jak co roku będzie wspomagać także zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki (vide poprzedni post) i już myślimy o WOŚP" - zapowiedziała dziennikarka.

***Zobacz także***

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje