Reklama

Reklama

Kinga Rusin o swojej relacji z Markiem Kujawą. "Nie przestaję się uśmiechać"

Kinga Rusin należy do gwiazd ceniących prywatność. Dziennikarka rzadko opowiada o swojej relacji z Markiem Kujawą, ale ostatnio postanowiła zrobić wyjątek. Wszystko za sprawą dziewiątej rocznicy ich związku.

Kinga Rusin i Marek Kujawa w 2011 roku

Kinga Rusin to znana i ceniona dziennikarka, która nie boi się żadnych zawodowych wyzwań. Mimo natłoku obowiązków z sukcesem łączy pracę w telewizji z życiem prywatnym, w którym najważniejszymi osobami są jej córki: Iga i Pola.

Od dziewięciu lat stałe miejsce w jej sercu ma również Marek Kujawa i to właśnie o nim gwiazda stacji TVN wspomniała w jednym ze swoich ostatnich instagramowych wpisów.

Para kilka dni temu obchodziła bowiem dziewiątą rocznicę związku. Kinga Rusin nie zdradziła co prawda szczegółów dotyczących jej związku z Markiem Kujawą, ale wystarczyło jedno zdanie, by internauci zachwycili się uczuciem, jakim dziennikarka darzy swojego partnera.

Reklama

"Jest taka jedna osoba, która sprawia, że nie przestaję się uśmiechać. I tak jest od 9ciu lat"  napisała.

W komentarzach do zdjęcia, ukazującego uśmiechniętą i szczęśliwą Rusin, nie zabrakło zarówno życzeń na dalsze wspólne lata, jak i komplementów skierowanych do bohaterki.

"I wielu kolejnych w miłości życzę", "I dalszych takich lat", "I to się właśnie nazywa ...miłość ! szczęścia życzę!", "To największe szczęście. Wygląda Pani przepięknie. Tak wygląda kobieta szczęśliwa i spełniona. Mnóstwo serdeczności".

Kinga Rusin i Marek Kujawa tworzą szczęśliwy związek od 2010 roku. Wcześniej dziennikarka była żoną Tomasza Lisa, z którym wzięła ślub w 1994 roku. Para doczekała się dwóch córek, ale małżeństwo dziennikarzy rozpadło się po 12 latach.

Autor: Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje