Reklama

Kim Kardashian trafiła do więzienia!

Czy znana celebrytka trafiła do więzienia? Tak i to za spore nadużycia finansowe. Okazało się, że wyłudziła oszczędności od znajomej i jej przyjaciółki obiecując im dochodową inwestycję w kawiarnię i zniknęła pozostawiając obydwie bez środków do życia.

To wszystko wydarzyło się w serialu "Jej szerokość Afrodyta", którego 4 sezon już niedługo na antenie kanału Polsat Romans. Kim Kardashian nie gra jednak w serialu głównej roli, w telewizyjnej produkcji pojawiła się tylko w epizodzie.

Reklama

W serialu "Jej szerokość Afrodyta" zobaczymy perypetie modelki, która ginie i nieoczekiwanie wraca na Ziemię do ciała o kilka numerów szerszego.

Czasami życie potrafi zaskoczyć. Atrakcyjna, ale niezbyt rozgarnięta, niedoszła modelka o imieniu Deb (Brooke D'Orsay) ginie w absurdalnym wypadku samochodowym, ale nieoczekiwanie wraca pośród żywych. Jej dusza zajmuje niedawno zwolnione, cudze ciało o... kilka numerów szersze, które należy do błyskotliwie inteligentnej, wziętej prawniczki Jane (Brooke Elliott). I odtąd pod jej postacią obie osobowości muszą się nauczyć koegzystować, zanim dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Co okaże się cenniejsze: zalety umysłu czy uroda?

"Jej Szerokość Afrodyta" od 13 listopada na antenie Polsat Romans.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | kto | trafiło | trafiona | wiezienia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje