Reklama

Reklama

Kim Cattrall: Dlaczego porzuciła "Seks w wielkim mieście"?

Odkąd Kim Cattrall oficjalnie stwierdziła, że nie pojawi się w kolejnej odsłonie "Seksu w wielkim mieście", czyli serialu "And Just Like That", w Internecie zawrzało. Fani produkcji, ale nie tylko oni, prześcigają się w pomysłach, jak można ten problem rozwiązać. Nie brakuje także mniej lub bardziej prawdopodobnych spekulacji na temat tego, dlaczego filmowa Samantha Jones podjęła taką decyzję.

Kim Cattrall nie zobaczymy w "And Just Like That"

Jak informuje serwis JustJared.com, serialowa Samantha, na pytanie o przyczynę niechęci do dalszej współpracy odpowiedziała znacznie wcześniej. Od dawna bowiem nie ukrywała, że nie jest w stanie dogadać się z resztą zespołu. I co najmniej mierzi ją to towarzystwo. Mimo to jej decyzja nie mogła się obyć bez reperkusji.

Na Twitterze temat nieobecności Samanthy Jones stał się szybko jednym z wiodących, a internauci prześcigają się w propozycjach alternatywnych rozwiązań.

Począwszy od pomysłu, aby zastąpiła ją Tilda Swinton lub Jane Krakowski aż po... Miss Piggy. Nie brakuje jednak i takich komentarzy, które jednoznacznie wskazują na to, że ten serial bez Samanthy Jones już nie będzie taki sam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama