Reklama

Kiedy żeńska wersja serialu "Doogie Howser"?

W czwartek, 10 września, studio Disneya ogłosiło zamówienie pełnego sezonu rebootu medycznego serialu "Doogie Howser, lekarz medycyny". W tej wersji tytułową postacią będzie pochodząca z Hawajów 16-letnia dziewczyna. Serial nosił będzie tytuł "Doogie Kamealoha, M.D.". W oryginalnej wersji w rolę tytułowego bohatera wcielał się Neil Patrick Harris.

Tym razem "Doogie" będzie dziewczyną

Akcja nowego serialu rozgrywać się będzie w współcześnie na Hawajach. Jego bohaterka, 16-letnia Lahela "Doogie" Kamealoha, starać się będzie pogodzić karierę medyczną z życiem nastolatki. Towarzyszyć jej w tym będą rodzice - pochodząca z Irlandii matka, która zarazem jest też jej szefową w szpitalu, oraz urodzony na Hawajach ojciec, który nie może pogodzić się z tym, że jego córeczka nie jest już małą dziewczynką.

Autorką scenariusza serialu "Doogie Kamealoha, M.D." będzie Kourtney Kang, która wcześniej pracowała nad serialem "Przepis na amerykański sen". Licząca dziesięć odcinków komedia ma trafić na platformę streamingową Disney+ w 2021 roku, a rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na koniec tego roku.

Reklama

"Trzydzieści lat temu młody lekarz zdobył świat i na stałe odcisnął swój znak na popkulturze. Kourtney i ekipa studia 20th Television stworzyli bardzo współczesną wersję tego ukochanego serialu, który spodoba się widzom Disney+ na całym świecie. Nie możemy już doczekać się przedstawienia światu nowej Doogie" - powiedział jeden z szefów Disney+, Ricky Strauss.

"Serial o Doogiem Howserze kochają wszyscy w naszym studio. Wiedzieliśmy, że jeśli będziemy chcieli stworzyć go na nowo dla nowego pokolenia widzów, będziemy potrzebować błogosławieństwa i udziału w projekcie twórcy oryginału oraz autorki ze świeżym spojrzeniem. Wizja postaci, jaką miała Kourtney była tak inspirująca, że lepiej nie mogliśmy trafić" - dodaje szefowa 20th Television, Carolyn Cassidy.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje