Reklama

Reklama

"Kazadi Talks Positive", czyli Patricia Kazadi ma swój podcast. Komuś już się oberwało?

"Kazadi Talks Positive" to podcast, który ruszył we wtorek, 24 sierpnia, w nocy na instagramowym profilu Patricii Kazadi. "Chcę udostępnić swoją platformę do rozmów na tematy, które są dla Was ważne. Chcę, abyśmy wspólnie się wspierali i wysyłali sobie ciepło" - zapowiedziała aktorka i wokalistka.

Patricia Kazadi ma swój podcast "Kazadi Talks Positive"

Pod koniec ubiegłego tygodnia Patricia Kazadi zapowiadała swój cykl podcastów.

Patricia Kazadi i cykl podcastów

"Chcę udostępnić swoją platformę do rozmów na tematy, które są dla Was ważne. Chcę nagłaśniać cudowne Instytucje, które dbają o lepsze jutro potrzebujących. Chcę abyśmy wspólnie się wspierali i wysyłali sobie ciepło" - napisała 20 sierpnia na swym Instagramie aktorka i wokalistka.

Pierwszy odcinek "Kazadi Talks Positive" traktuje o różnicy pomiędzy opinią a hejtem. Do swojego premierowego podcastu Kazadi zaprosiła psychologa Szymona Kukanowa, influencerkę Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion oraz modelkę plus size Magdalenę Grzeszcz.

Reklama

Grzeszcz powiedziała, że czuje się hejtowana już w sytuacji, gdy ktoś mówi: "Skąd masz w sobie tyle odwagi, że pokazujesz się w stroju kąpielowym". Maffashion porównała hejt do obłudy. Oberwało się niektórym celebrytom. Kuczyńska ujawniła, że wiele gwiazd chce sobie z nią zrobić zdjęcie wyłącznie dla lajków, choć szydzi z niej za jej plecami. Psycholog oświadczył, że hejterami stajemy się wówczas, gdy celowo staramy się kogoś skrzywdzić lub komuś dokuczyć.

Kazadi o wizycie w programie "Domówka u Dowborów"

Następnie Kazadi wspominała swoją wizytę w internetowym programie "Domówka u Dowborów". Rozmawiając z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem, aktorka opowiedziała o własnych doświadczeniach, związanych z problemami żywieniowymi i wyznała, że ma tendencję do kompulsywnego jedzenia.


Podczas rozmowy z Dowborami Kazadi wracała do tematu komentowania cudzego wyglądu. Wyznała, że dla niej takie zachowanie jest zawsze niewłaściwe, nawet jeśli wiąże się z komplementami. Wyznała, że kiedy - zdaniem innych - wyglądała świetnie (ważyła 44 kg, mając 170 cm wzrostu), to i tak fatalnie to na nią wpływało, miała "depresję i załamanie nerwowe".

"Miałam żal do mamy"

Kazadi przyznała również, że czuła się z tym bólem bardzo samotna. Nie mogła znaleźć zrozumienia nawet u swojej mamy. "Miałam żal do mamy, myślała, że żartuję, gdy mówiłam, że nie chce mi się żyć, bo moje zdjęcia z 'Tańca z gwiazdami' są wszędzie" - stwierdziła.

Patricia Kazadi zapowiedziała, że spotkania w ramach "Kazadi Talks Positive" będą odbywały się cyklicznie.

"Chciałabym abyście byli częścią tych rozmów i pomogli mi stworzyć przestrzeń, w której wszyscy mają równe prawo głosu niezależnie od ilości ‘followersów’ czy ‘like’ów’. Dlatego czekam na Wasze pytania" - napisała na swym Instagramie.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje