Reklama

Kate Rozz poprowadzi "The Voice of Poland"?

Według dziennika "Fakt" żona Piotra Adamczyka będzie współprowadzącą nową edycję programu "The Voice of Poland". Partnerem Kate Rozz będzie - to już oficjalna informacja - Tomasz Kammel.

"Producenci telewizyjnego show szukali do pary dla Tomasza Kammela kobiety, która nie tylko poradzi sobie z występami na żywo, ale i przyciągnie przed ekrany widzów. Nie da się zaś ukryć, że od kiedy tajemnicza Kate Rozz wyszła za mąż za wielkiego gwiazdora polskiego kina, cieszy się ogromnym zainteresowaniem" - czytamy w "Fakcie".

Reklama

Tabloid podaje, że Rozz pokonała na castingu m.in. Aleksandrę Szwed (23 l.) i Katarzynę Zielińską (34 l.).

Duet wspierać będzie Mateusz Szymkowiak - był współgospodarzem pierwszej serii show. Nieznany jest jeszcze skład jury drugiej edycji programu.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję "The Voice of Poland" prowadzili Magda Mielcarz i Hubert Urbański. Jako jurorzy wystąpili: Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Adam "Nergal" Darski. Program wygrał Damian Ukeje, którego trenerem był "Nergal".

Jak informowaliśmy w czerwcu 2012 roku żona Piotra Adamczyka ma ambitne plany. Ukończyła nowojorską szkołę aktorską Lee Strasberga i nie zamierza być jedynie celebrytką pokazującą się od czasu do czasu na imprezach w towarzystwie męża. Chce pracować w przemyśle filmowym i robi wszystko, by jej plany i marzenia się zrealizowały.

Piotr Adamczyk nie kryje, że całym sercem wspiera żonę w jej staraniach o wyprodukowanie filmu, do którego scenariusz napisała już jakiś czas temu. Obiecał Kate, że zgodzi się zagrać w jej filmie główną rolę. Na razie scenariusz czeka na akceptację Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i decyzję o dofinansowaniu produkcji, ale podobno to tylko kwestia czasu, kiedy film wejdzie w fazę produkcji.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje