Reklama

Katarzyna Zielińska w adwokackiej todze

W nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw" obok grającej główną rolę Joanny Kulig zobaczymy m.in. Katarzynę Zielińską. Tym razem gwiazda "Barw szczęścia" wcieli się w czarny charakter, prawniczkę Laurę Curyło.

Pełen humoru serial "O mnie się nie martw" opowiada o zderzeniu dwóch światów - świata zwykłych ludzi, żyjących od pierwszego do pierwszego, z elitarnym światem prawników. Główną bohaterką jest 30-letnia Iga Małecka (Kulig), rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia, która właśnie straciła pracę. Ma miękkie serce i ostry język. Na skutek życiowych zawirowań trafia w środowisko zamożnych pracowników kancelarii prawnej.

Reklama

W pierwszym odcinku pozna m.in. bezwzględną Laurę Curyło (Katarzyna Zielińska), prawniczkę, która reprezentuje na rozprawie rozwodowej jej męża.

"Toga adwokacka jest bardzo ciężka. Minęło trochę czasu, zanim się z nią oswoiłam. Ponieważ nagrywaliśmy zdjęcia w upalne dni, nie był to najwygodniejszy strój. Najpierw jednak mieliśmy problem, żeby znaleźć togę, która by na mnie pasowała, bo jestem dość drobna. Dzięki temu kostiumowi łatwiej zbudować postać" - zdradza sekrety serialowej kuchni Katarzyna Zielińska.

"Laury Curyło nie interesuje na sali sądowej prawda, tylko chęć wygranej. Jest ambitna. Chce być najlepsza. Przez kolegów po fachu nazywana jest bulterierem" - charakteryzuje swoją postać aktorka.

"Marzeniem było dla mnie zagranie takiej roli, bo jest zupełnie inna od postaci Marty Walawskiej z 'Barw szczęścia'" - przyznaje. Zielińska ma ostatnio szczęście do ról czarnych charakterów. Przypomnijmy, że niedawno dołączyła też do obsady serialu "Przyjaciółki", w którym wciela się w antypatyczną Alicję.

Aktorkę w nowej produkcji TVP2 będzie można oglądać od 5 września, w piątki wieczorem.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje