Reklama

Katarzyna Zielińska: Małe serduszko czeka

Wzrusza ją los chorych dzieci. Zrobi wszystko, by pomóc, gdy one tego potrzebują.

Sama nie jest jeszcze mamą, ale instynkt już jej podpowiada co powinna robić i jak się zachowywać. Zresztą Katarzyna Zielińska (35 l.) zawsze przyznawała, że bardzo lubi dzieci. I jest taką "ciocią", która rozpieszcza pociechy swoich przyjaciół i znajomych. Miłość do dzieci to coś więcej niż puste słowa. Nic nie jest dla niej teraz ważne tak bardzo, jak ratowanie życia małemu Szymonowi.

Reklama

Chłopca czeka poważna operacja serca. Pani Katarzyna pomaga chłopcu od pierwszych jego dni, ponieważ urodził się on już z wadą serca.

Już kilka lat temu, kiedy Szymon czekał na pierwszą operację, pani Katarzyna bardzo mocno zaangażowała się w akcję zbierania pieniędzy na jego leczenie. Teraz okazało się, że chłopca czeka kolejna operacja, która zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Aby zabieg mógł się odbyć, musi zostać zebrana kwota - blisko 30 tysięcy euro!

- Chcę znowu pomóc Szymkowi i jego rodzicom w uzbieraniu środków na operację. Bez waszej pomocy i wsparcia nie dam rady sama. Wiem też, że marzenia się spełniają i że za kilka miesięcy będę mogła powiedzieć, że się udało - gorąco apeluje do swoich fanów aktorka.

Gwiazda sama coraz częściej myśli o macierzyństwie. Ten temat pojawia się w rozmowach z przyjaciółmi. - Na razie Kasia za dużo wzięła sobie na głowę. Ma do zrealizowania kilka projektów i ze wszystkiego musi się wywiązać. To ją ogranicza jeśli chodzi o pewne decyzje dotyczące życia prywatnego - mówi jej przyjaciółka.

Jednak mimo wszystko aktorka bardzo chce zrobić coś dla dzieci, których życie jest zagrożone. Dopiero później pomyśli o sobie. Takiego podejścia nauczyli ją rodzice. Zadbali o to, by zawsze najpierw myślała o młodszej siostrze, a dopiero później o sobie. Dzisiaj pani Katarzyna nadal kieruje się wyniesioną z domu rodzinnego zasadą. Zawsze czuje radość, kiedy dzięki swojemu dobremu sercu i empatii, może wywołać i zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

RK

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Zieliński | one | serduszko | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje