Reklama

Katarzyna Zielińska: Ciężkie zapalenie płuc

Zapracowana, zabiegana, wszędzie jej pełno. Do takiego wizerunku Katarzyny Zielińskiej (33 l.) zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Bywało, że całe dnie spędzała na planie serialu "Barwy szczęścia", w którym wciela się w postać Marty, by potem jechać na plan show "Kocham Cię, Polsko". Ale już wieczorem, jak zwykle elegancka, stawiała się na imprezie - premierze filmu czy gali rozdania prestiżowych nagród.

Reklama

"Odpoczywam w biegu" - przyznała się niedawno w jednym z wywiadów. "Z samego rana zrywam się z łóżka i jestem gotowa do działania. Lubię, kiedy wokół mnie coś się dzieje, gdy mam zaplanowany cały dzień, kiedy pędzę z jednego spotkania na drugie. Chwile oddechu łapię podczas posiłków, a wyciszam i uspokajam dopiero wieczorem" - twierdziła z przekonaniem.

Jakby tego było mało, często też wychodzi z narzeczonym, przystojnym finansistą Wojciechem Domańskim, z którym spotyka się od ponad dwóch lat i planuje ślub.

Jednak ostatnie dni nie były zbyt dobre w życiu aktorki. "Mam ciężkie zapalenie płuc, właśnie wzięłam antybiotyki" - poinformowała fanów. Nie byłoby w tym może nic niezwykłego, wszak wirus szaleje w naszym kraju od dłuższego czasu i nie oszczędza nikogo, gdyby nie fakt, że pani Katarzyna już dawno na ten właśnie termin zaplanowała wyjazd na upragnione wakacje!

Nie poddała się jednak, jak na góralkę sądecką przystało. Kuracja, którą sobie zaaplikowała, już zaczęła przynosić efekty. Oprócz wspomnianych antybiotyków znalazło się w niej miejsce także na stare, domowe sposoby, których nauczyła aktorkę mama.

"Staram się rozgrzać organizm od środka" - zdradza Katarzyna Zielińska w rozmowie z dziennikarzami. "Świetnie działa gorący napój imbirowy, dodaję też kilka plasterków korzenia imbiru do herbaty albo wody z cytryną i dużo czosnku do potraw" - zachęca aktorka, która stara się nigdy nie zawieść, szczególnie swoich bliskich.

PG

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o "Barwach szczęścia", zajrzyj na wortal światseriali.pl.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciężka | Zieliński | zapalenie | Zielińska | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje