Reklama

Reklama

Katarzyna Walter: Seria nieszczęść

Grana przez Katarzynę Walter w "Na Wspólnej" Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

Katarzyna Walter na planie serialu "Na Wspólnej"

Do obsady serialu "Na Wspólnej" Katarzyna Walter dołączyła w 2007 roku. Od tego czasu kreuje w nim postać prawniczki Agnieszki Olszewskiej. W ostatnich odcinkach scenarzyści nie szczędzą jej bohaterce dramatycznych przeżyć. Problemy zaczęły się w momencie, gdy kobieta związała się ze znacznie młodszym od siebie Darkiem, w którego wciela się Michał Mikołajczyk.

- Ona jest bardzo zakochana w tym młodym człowieku. On wprowadził w jej życie taki element i fajnej radości, i fantazji, jest bardzo estetyczny też, więc wszystko to jest sympatyczne - mówi Katarzyna Walter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Agnieszka pomaga ukochanemu w karierze zawodowej, jest też gotowa na inne poświęcenia. Aby utrzymać jego zainteresowanie decyduje się na inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który kończy się niepowodzeniem. Co więcej, Darek dopuszcza się zdrady i odchodzi od prawniczki. Ta zaczyna szukać pocieszenia w alkoholu, mimo że już wcześniej miała problemy z nałogiem. - Więc taka seria trochę nieszczęść. Ona wyjdzie sama z tego nałogu, ona to jakoś ogarnie, ale nie wiem, jak będzie ze związkiem z tym młodym człowiekiem - przekonuje Walter.

Zdaniem aktorki Agnieszka Olszewska to kobieta obdarzona silnym charakterem. Dlatego liczy, że uda jej się poukładać własne emocje, przejrzeć na oczy i wprowadzić porządek do swojego życia osobistego i zawodowego. Praca w kancelarii prawnej ucierpi bowiem na chorobie Agnieszki. - Natomiast dalej funkcjonuje bardzo dobrze ta kancelaria, a ona chorując na alkoholizm, też zaczyna nawalać, co do niej niepodobne - twierdzo Walter.

Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15. na antenie stacji TVN. Katarzynie Walter partnerują m.in. Joanna Jabłczyńska, Piotr Cyrwus, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz i Anna Guzik.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Walter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje