Reklama

Katarzyna Trzaskalska żegna się z "Teleexpressem"

Katarzyna Trzaskalska niedawno wróciła, po pięciu latach przerwy, do pracy w "Teleexpressie", a już okazuje się, że musi pożegnać się z redakcją...

Katarzyna Trzaskalska już nie poprowadzi "Teleexpressu"

"Bardzo lubię społeczne tematy, jestem ciekawa świata, dlatego praca w 'Teleexpressie' daje mi dużo satysfakcji. Tym bardziej że nie skupiamy się wyłącznie na polityce, ale też na lżejszych tematach" - powiedziała Katarzyna Trzaskalska w rozmowie opublikowanej w najnowszym numerze "Tele Tygodnia".

Reklama

"Odpowiada mi ten redakcyjny pośpiech, wiadomości podawane w pigułce, że o fajnym, zgranym zespole nie wspomnę" - dodała.

Tymczasem okazuje się, że dziennikarka została przesunięta do TVP Info, gdzie zostanie jedną z prowadzących "Panoramę Info".

Dziennikarka prowadziła "Teleexpress" na zmianę z Maciejem Orłosiem i Beatą Chmielowską-Olech.

Teraz w redakcji ma zastąpić ją Marta Piasecka, która przeszła do TVP z TV Republika.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, na razie nie wiadomo, kiedy Trzaskalska zadebiutuje na antenie TVP Info jako jedna z prowadzących "Panoramę Info".

Katarzyna Trzaskalska nie jest pierwszą dziennikarką, która została w tym roku odsunięta od prowadzenia "Telexpressu" - w marcu program ten przestała prowadzić Danuta Dobrzyńska.
INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Trzaskalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje