Reklama

Katarzyna Pakosińska ma nową pracę! Co będzie robiła?

Katarzyna Pakosińska, znana artystka kabaretowa, będzie prowadziła "Tok Szoł" w Superstacji. Co z Wojciechem Jagielskim, który jest gospodarzem programu?

Katarzyna Pakosińska twierdzi, że dzięki swojej pracy może dawać radość innym ludziom

Od 4 sierpnia na antenie Superstacji Wojciech Jagielski prowadzi program "Tok Szoł". "To klasyczny talk-show z przewagą talk" - informował dziennikarz w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.

Reklama

"Moi rozmówcy to raczej osoby znane, a ci, którzy oglądają mnie od wielu lat wiedzą w jakim stylu rozmawiam oraz z kim. To praktycznie formuła, która przypisana jest do Wojtka Jagielskiego" - mówił dziennikarz, dodając, że formuła programu nie będzie różnić się od jego wcześniejszego show "Wojtek Jagielski na żywo", który Superstacja emitowała w latach 2014-19.

Skąd zatem w programie Katarzyna Pakosińska? Wcześniej nie informowano, że Wojciech Jagielski nie będzie jedynym prowadzącym. Jak donosi press.pl, artystka kabaretowa ma prowadzić "Tok Szoł" na zmianę z Jagielskim. Skąd taka decyzja? Nie wiadomo.

Katarzyna Pakosińska z wykształcenia jest polonistką, karierę zawodową zrobiła jednak jako dziennikarka i artystka kabaretowa. Przez piętnaście lat współtworzyła jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju. Mimo że odeszła z niego w 2011 roku dla wielu widzów wciąż pozostaje główną twarzą polskiej sceny kabaretowej.

Przed laty prowadziła w TVP program "Ale mądrale". Jako konferansjerka współprowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Była uczestniczką programów "Taniec z Gwiazdami" (2011) "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (2016). Obecnie ma w radiu ZET audycję "Nie ma za co".

Pakosińska wyznała niedawno, że przez polityczne spory straciła pracę w miejscach, w których przed laty zdobywała doświadczenie.

Przyznała też, że w jej życiu zawodowym sporo się zmieniło. Niedawno rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Aktorka poprowadzi wieczory kabaretowe na nowej Scenie Relax.

"Straciłam dwa medialne domy, w których się wychowywałam, czyli telewizyjną Dwójkę i radiową Trójkę. Można powiedzieć, że stałam się bezdomna" - tłumaczy.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje