Reklama

Katarzyna Krupa: Jestem łakomczuchem

Lubię się cieszyć jedzeniem - mówi ​Katarzyna Krupa. Gwiazda nie odmawia sobie ulubionych potraw, nadmiar kalorii spala zaś poprzez intensywny trening. Zapewnia jednak, że jej ambicją nie jest dążenie do posiadania idealnej figury.

Katarzyna Krupa jedząc ulubiopne potrawy, nigdy nie liczy kalorii

Katarzyna Krupa twierdzi, że jedzenie to czynność, która sprawia jej ogromną przyjemność. Zapewnia, że lubi się cieszyć spożywaniem posiłków, nie odmawia też sobie wysokokalorycznych przekąsek, m.in. słodyczy, które uwielbia. Nie przejmuje się, że może to negatywnie wpłynąć na jej wagę i sylwetkę. - Jestem łakomczuchem, zawsze byłam, po mnie to widać, nie jestem bardzo szczupłą osobą i nie mam takich aspiracji - mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Gwiazda zapewnia, że nie należy do osób, które katują się dietami i przed każdym posiłkiem zastanawiają się, na ile mogą sobie pozwolić. Nigdy nie kieruje się lękiem przed przytyciem. Nie ukrywa, że je dużo, jednocześnie jednak regularnie uprawia aktywność fizyczną, zapobiegając nadmiernemu przyrostowi wagi. - Żeby to zrównoważyć, bardzo dużo trenuję, gdybym nie trenowała, na pewno bym się nie zmieściła w kostium, w jakim jestem dzisiaj - śmieje się Krupa.

Prezenterka jest zawodową tancerką, znaną polskim widzom m.in. z programu "Taniec z Gwiazdami". Choć obecnie koncentruje się raczej na pracy w telewizji, pozostało w niej zamiłowanie do ruchu i regularnych treningów.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje