Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka w obsadzie "Daleko od noszy"

Sitcom "Daleko od noszy" po ponad 5 latach wróci do telewizji. W nowych odcinkach, obok znanych z produkcji aktorów, pojawi się m.in. Katarzyna Glinka.

Informację o reaktywacji "Daleko od noszy" potwierdził kilka tygodni temu na Facebooku twórca serialu Krzysztof Jaroszyński. Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się kilka dni temu.

Komediowa produkcja, będąca parodią medycznych seriali, emitowana była na antenie Polsat w latach 2003-2009 i 2010-11.

W nowych odcinkach serialu zobaczymy znanych z poprzednich serii: Hannę Śleszyńską (siostra Genowefa Basen) i Pawła Wawrzeckiego (doktor Roman Kidler).

- To dla nas wielkie wyzwanie, bo jednak mieliśmy sporą przerwę - jakieś 4 lata. Gdy aktor dłużej nie gra w spektaklu, zaczyna się obawiać, czy da radę, czy jeszcze wszystko pamięta, czy uda mu się wcielić w rolę. Ale myślę, że w przypadku tego serialu przypomnimy sobie szybko - mówiła w rozmowie z "TV14" Hanna Śleszyńska

Reklama

- Udało się zebrać tę samą ekipę, za którą już się stęskniłam. Paweł Wawrzecki tak nas rozśmieszał, że razem z Agnieszką Suchorą długo musiałyśmy się doprowadzać do porządku, by móc dalej grać. Wszyscy uwielbiamy absurdalny humor scenarzysty i reżysera, Krzysztofa Jaroszyńskiego, i doborowe towarzystwo na planie - dodała aktorka.

Nową bohaterkę - pielęgniarkę Ritę, zagra Katarzyna Glinka.

Przypomnijmy, że jedną z gwiazd produkcji była Anna Przybylska, która wcielała się w doktor Karinę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daleko od noszy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy