Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka buduje nowy dom

Katarzynę Glinkę czeka mnóstwo pracy, której efektem będzie jednak bardzo przyjemna zmiana. Aktorka zdradziła bowiem na Instagramie, że buduje nowy dom dla swojej rodziny.

Katarzynę Glinkę czeka mnóstwo pracy, której efektem będzie jednak bardzo przyjemna zmiana. Aktorka zdradziła bowiem na Instagramie, że buduje nowy dom dla swojej rodziny.
Katarzyna Glinka /Jacek Kurnikowski /AKPA

Pandemia przekonała wiele osób, że małe mieszkanie się nie sprawdza, gdy cała rodzina spędza w nim dużo czasu albo gdy trzeba pracować i uczyć się zdalnie. Do podobnego wniosku doszło również wiele gwiazd, które postanowiły zmienić swoje obecne lokum na większe lub położone z dala od miejskiego zgiełku. Na budowę domu na Mazurach z perspektywą przeprowadzki tam na stałe zdecydowała się Anna Dereszowska, która nie tylko myśli o urokach mieszkania nad jeziorem, ale także o biznesie. Jej nowa posiadłość będzie także gospodarstwem agroturystycznym, a wszystkie etapy powstawania tego niezwykłego miejsca widzowie TVN Style będą mogli obserwować w programie "Budując marzenia".

Reklama

Na zamianę domu na większy zdecydowali się także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, którzy już wybrali działkę i teraz pracują z architektami nad projektem rodzinnej posiadłości. Prowadząca "Projekt Lady" zwierzyła się, że marzy o wielkiej garderobie i przestrzeni, która spełni wszystkie potrzeby jej pięcioosobowej rodziny. Inwestycją w nową nieruchomość pochwalili się także Joanna Koroniewska i Maciej Dowborowie. Para planowała budowę domu, ostatecznie kupili jednak dwupoziomowy apartament z wielkim tarasem i widokiem na całą Warszawę. Ich nowe lokum ma być nie tylko wygodnym mieszkaniem, ale także studiem nagraniowym, w którym będą powstawać ich live’y i filmy na YouTube.

Do grona gwiazd, które postanowiły zmienić miejsca zamieszkania, dołączyła także Katarzyna Glinka. Aktorka zdradziła na Instagramie, że buduje drugi już dom dla swojej rodziny. Opublikowała też zdjęcie, na którym pozuje na tle powstającej nieruchomości. "Wychowałam się w 40-metrowym mieszkaniu. Uwielbiałam spacerować po znajdującym się niedaleko osiedlu domów jednorodzinnych - bardzo lubiłam oglądać style, wykończenie domów, ogródki, zagospodarowanie terenu. Często wyobrażałam sobie, jak to byłoby mieć tyle przestrzeni(...) Nie potrzebuję domu na pokaz. Za to marzę, żeby było w nim przytulnie, żeby było słychać zabawę moich synów, żeby wpadali do niego moi bliscy, nie musząc się anonsować i umawiać na dwa tygodnie przed wyznaczoną datą" - zwierzyła się we wpisie pod zdjęciem Glinka.

W poście zdradziła także, jak będzie wyglądał jej przyszły dom. "Chcę mieć tam mały ogródek, żeby sadzić z chłopakami warzywa. Chcę mieć kominek i prawdziwe ognisko. Wygodną kuchnię z wyspą, żebyśmy mogli wspólnie gotować i spędzać razem czas. To jest mój drugi dom. Będę w nim szczęśliwa" - rozmarzyła się aktorka.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama